Tak wygląda dziewczyna Conana! Dagmara Kaźmierska nie może się jej nachwalić

13 listopada 2021
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z dziewczyną swojego syna. Królowa życia nie szczędziła w jej kierunku komplementów. Jak prezentuje się potencjalna synowa Kaźmierskiej? Zobaczcie, bo dziewczyna Conana to prawdziwa piękność!

Królowe życia

Program stacji TTV pozwolił wypłynąć na szerokie wody polskiego show-biznesu wielu osobom. Bez wątpienia sporą popularność dzięki tej produkcji zyskała Dagmara Kaźmierska, która występuje w Królowych życia od pierwszego sezonu. Szalona mieszkanka Kłodzka od lat pokazuje widzom swoje życie. Od lat również Kaźmierskiej na ekranie dzielnie towarzyszą przyjaciele. Edzia i Jacek sporo czasu spędzają z Królową Życia i choć są ważnymi osobami w życiu Dagmary, to bez wątpienia jej oczkiem w głowie jest syn Conan.

Zobacz także: Conan został raperem! Nagrał utwór dla mamy!

Królowe życia
Dagmara Kaźmierska, Jacek, Conan.

Syn Kaźmierskiej dorastał na naszych oczach i przez te wszystkie lata przeszedł spektakularną metamorfozę. Teraz jest to dorosły mężczyzna, który studiuje na Medycynie. Jak się również okazuje, Conan znalazł swoją drugą połówkę, która już niebawem pojawi się z nim w programie.

Zobacz także: Jak zmienił się Conan na przestrzeni lat? Zobaczcie zdjęcia!

Teraz na swoim Instagramie Dagmara pokazała wszystkim zdjęcie z partnerką swojego syna.

Kaźmierska z dziewczyną syna

Dagmara w swoim wpisie na temat partnerki Conana nie szczędziła w stronę dziewczyny komplementów. Jak podkreśliła, jej syn jest prawdziwym szczęściarzem mając taką kobietę u swego boku:

“💖Piękna,💖Mądra 💖Elegancka i kochana💖 Po prostu 💖CALINECZKA Z BAJKI 💖Ewunia @ewa_tk 💖💖💖 Mój Syn to prawdziwy szczęściarz 🤩🤩🤩JUŻ TERAZ MOŻECIE POZNAĆ EWUNIĘ 🤩🤩🤩Królowe Życia o godz 22.05 🤩Bądźcie z Nami🤩🤩🤩”

Zobacz także: Skąd pomysł na imię Conan? Kaźmierska wszystko zdradziła!

Kaźmierska z synową
Dagmara Kaźmierska z dziewczyną Conana.

Jak czytamy w opisie do zdjęcia, Ewa wraz z Dagmarą i Conanem wystąpi w programie Królowe życia. Jaką “teściową” jest Dagmara Kaźmierska? Bez wątpienia tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach programu!

Oglądacie Królowe życia? Jak podoba Wam się dziewczyna Conana?

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej