Conan pokazał się w towarzystwie tajemniczej brunetki – “Ale ślicznotka”!

1 października 2020
Przez: : MC

Conan pokazał się w towarzystwie tajemniczej brunetki! Zdjęciem zachwyciła się również sama Dagmara Kaźmierska! “Pasują do siebie” – piszą internauci.

Conan jest synem najpopularniejsze Królowej życia – Dagmary Kaźmierskiej. Kobieta jak i jej syn zawdzięczają swoją rozpoznawalność właśnie udziałowi w programie “Królowe życia”. Dagmara niewątpliwie jest jedną z największych gwiazd tej serii i występuje w niej od samego początku. Kaźmierska dała się poznać jako pewna siebie, konkretna i niezależna kobieta, która wie czego chce, a przy tym jest przezabawna i pełna empatii. W programie śledzimy szalone przygody Dagmary, jej przyjaciela Jacka oraz syna Conana

Dagmara po wzięciu udziału w programie stała się prawdziwą gwiazdą. Co więcej, Dagmara rozwija się także w social mediach, gdzie prowadzi kampanie reklamowe, publikuje zdjęcia swoich stylizacji i regularnie relacjonuje u niej słychać. Profil Królowej życia obserwuje aż 939 tys. osób! Ponadto, wystąpiła również w filmie Patryka Vegi pt. “Pętla”.

Królowa życia wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Nie da się więc ukryć, że Conan to największe oczko w głowie Dagmary.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska pokazała muskulaturę Conana. Jak on zmężniał!

Conan pokazał się w towarzystwie pięknej brunetki!

Na łamach programu widzowie mogli śledzić nie tylko losy i przygody Conana, ale także jego metamorfozę z chłopca w mężczyznę. Warto wspomnieć, że Conan urodził się w 2001 i właśnie rozpoczął studia medyczne. Nastolatek dużo trenuje, a efekty jego ciężkiej pracy widać gołym okiem. Nic więc dziwnego, że syn Dagmary cieszy się coraz większym powodzeniem u dziewczyn.

Tym razem na instagramowym profilu Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie Conana z tajemniczą brunetką. W opisie czytamy:

“💖ŁADNE MAMY , TO I ŁADNE DZIECI 💖💖😜😜😜😜Śliczna , mądra i kochana Kasandra @kuuuulis 💖córka mojej pięknej Wioli @wiolettadzielicka 💖 i Conanek @conanbestia 💖Pozdrawiamy i słoneczka życzymy 🌞🌞🌞A WSZYSTKIM CHŁOPAKOM DUŻE BUZIAKI 😜😘😘💖💖💖🦈🐊🐒💖”

Co więcej, na profilu Conana również znalazło się zdjęcie z dziewczyną, w towarzystwie m.in. ich mam.

Post wywołał spore zainteresowanie, a internauci zaciekawili się, czy młodzi są parą.

“Chłopak i Dziewczyna jak z żurnala 😍👌💛”

“Ładna z nich para”

“Piękna synowa❤️”

“Fajna para by z nich była 😉” – czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Conan i Kasandra rzeczywiście są parą?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz