Dagmara Kaźmierska pokazała muskulaturę Conana. Jak on zmężniał!

28 września 2020
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska pokazała muskulaturę Conana! Królowa życia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie syna bez koszulki. Internautki zachwyciły się Conanem, a niektóre z nich zaproponowały mu nawet spotkanie!

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu „Królowe życia”. Dała się poznać jako konkretna, pewna siebie, odważna, empatyczna i przede wszystkim zabawna kobieta. Co ciekawe, Dagmara rozpoczęła również karierę filmową i wystąpiła w najnowszym filmie Patryka Vegi pt. „Pętla”.

W 2019 roku Dagmara miała bardzo groźny wypadek. Przeszła wiele operacji, a dodatkowo przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła na szczęście pozytywne efekty, jednak skutki wypadku niestety będą odczuwalne do końca życia. Mimo to Dagmara wciąż jest pełna pozytywnej energii i regularnie informuje o swoim stanie zdrowia.

Dagmara po wzięciu udziału w programie stała się niezwykle popularną osobą. Jej grono fanów i obserwujących stale rośnie. Co więcej, Dagmara rozwija się także w social mediach, gdzie prowadzi kampanie reklamowe, publikuje zdjęcia swoich stylizacji, selfie i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Co więcej, profil Królowej życia obserwuje aż 939 tys. osób!

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska w modnym dresie. I to własnego projektu!

Dagmara Kaźmierska pokazała muskulaturę swojego syna!

Dagmara wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Syn to zdecydowanie największe oczko w głowie Dagmary. Conan urodził się w 2001 i właśnie rozpoczął studia medyczne. Fani programu bacznie obserwowali przemianę Conana ze skromnego chłopca w przystojnego mężczyznę. Syn Dagmary dodatkowo regularnie ćwiczy. Jego umięśnionej sylwetki może mu pozazdrościć niejeden mężczyzna.

Tym razem na profilu Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie Conana bez koszulki.

“💖A taki KLUSEK 😜🙈był niedawno 😍😍😍😍😍 Dużo słoneczka Wam przesyłamy 🌞” – czytamy w opisie zdjęcia.

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy przepełnionych komplementami, jak i dziewcząt, które oferowały się, aby poznać syna Dagmary. Conan ewidentnie wpadł w oko obserwatorkom Dagmary:

“nie szuka przypadkiem partnerki na kawe?😋🤣”

“Przystojny młody mężczyzna! 👍❤️👍”

“Mężnieje w oczach Conanek” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

A jak Wam podoba się syn Dagmary?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej