Coraz więcej faktów na temat romansu Barona i Wieniawy! Zostaną najgorętszą parą w show-biznesie?

22 marca 2019
Przez: : M.J

Od jakiegoś czasu w mediach co chwilę pojawiają się informacje, że Julia Wieniawa znalazła nowy obiekt westchnień. Młoda gwiazda jest na językach portali plotkarskich od czasu, kiedy internauci zwęszyli, że na wakacje wybrała się z pewnym przystojniakiem. Poznajcie zaskakujące informacje na temat Barona i Wieniawy!

Kilka słów o Julii Wieniawie

Julka Wieniawa jest aktorką, znaną przede wszystkim z roli Pauli w serialu Rodzinka.pl oraz z filmów Patryka Vegi Kobiety Mafii. Młoda aktorka ma na swoim koncie kilka kontraktów reklamowych, gra w filmach i serialach, a także nagrywa single. Jeszcze do niedawna była w parze z Antonim Królikowskim. Mimo tego, że ich związek trwał 2 lata i wyglądał na bardzo udany, para się rozstała i nie pomogły nawet wspólne wakacje w Dubaju.

Zobacz także: Kosmetyki Julii Wieniawy oskarżone o plagiat!

Zobacz także: Odważne zdjęcie Julii Wieniawy!

Od tej pory fani Julii śledzą każdy jej ruch, a w mediach co chwilę możemy przeczytać informację, czy młoda aktorka nie znalazła już nowego obiektu zainteresowań.

Julia Wieniawa i Baron są parą?

Jak się ostatnio okazało, Julka wybrała się na wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka i nie była tam sama. Aktorce towarzyszył przystojny gitarzysta z grupy Afromental, Aleksander Milwiw- Baron. A wszystko wydało się za sprawą zdjęć, które obydwoje wrzucili na swoje profile społecznościowe z oznaczoną lokalizacją.

Jedno z nich Alek podpisał:

„Patrzę w tym kierunku, ponieważ kobiety zawsze mają rację”.

Sami zainteresowani nie skomentowali wspólnego wyjazdu, natomiast po powrocie do Polski zostali znowu przyłapani przez fotoreporterów Faktu na wspólnej randce! Para wybrała się do kina, a podczas spotkania nie szczędzili sobie czułości i spacerów za rękę. Ich zdjęcia ze wspólnej randki można zobaczyć w najnowszym wydaniu magazynu Fakt.

Jak podobno miała zdradzić koleżanka pary:

“Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów”.

Co ciekawe Julkę i Barona dzieli spora różnica wieku. Ona jest 20-letnią wschodzącą gwiazdą polskiego show-biznesy, natomiast Baron 35-letnim muzykiem z dużym już doświadczeniem.

Myślicie, że pomimo różnicy wieku i masy obowiązków Julka z Baronem będą razem?

Źródło: Fakt/ Instagram Julii Wieniawy / Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej