Połącz się z nami

Córka Kowalskiej już kiedyś walczyła o życie! Artystka kolejny raz musi przez to przejść!

Z życia gwiazd

Córka Kowalskiej już kiedyś walczyła o życie! Artystka kolejny raz musi przez to przejść!

Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy Kasia Kowalska musi przejść przez tak trudny moment! W jednym z wywiadów artystka już kiedyś zdradziła, że musiała walczyć o życie Oli! Zobaczcie! Córka Kowalskiej już kiedyś walczyła o życie!

Kasia Kowalska, od kiedy opublikowała na swoim Instagramie dramatyczne nagranie odnośnie swojej córki, która znajduje się w jednym z londyńskich szpitali, jest wspierana przez wiele osób nie tylko ze świata show-biznesu. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu piosenkarka dostała telefon z zapytaniem o możliwość intubacji swojej córki, która znajdowała się w ciężkim stanie. Wszystko wskazuje na to, że Ola ma koronawirusa. Po chwili nagranie zniknęło z profilu Kowalskiej, jednak na drugi dzień w krótkim poście podziękowała za wszystkie słowa otuchy, jaki zaznaczyła, że Oli stan jest stabilny.

#dziekuje❤️ z całego serca za wasze wsparcie .Oli stan jest dziś stabilny”

Nie da się ukryć, że wszyscy oczekują dobrych wiadomości z londyńskiego szpitala. Jednak jak się okazuje, to nie pierwsza walka córki Kowalskiej o zdrowie i życie. W jednym ze starych wywiadów dla magazynu VIVA Kasia zdradziła, że zaraz po narodzinach Oli również musiała walczyć o życie swojego dziecka!

Córka Kasi Kowalskiej już kiedyś walczyła o życie!

To nie pierwszy raz, kiedy los rzuca artystce kłody pod nogi. Podczas porodu, kiedy na świat przyszła Ola życie jej córki było również zagrożone:

„O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia”– możemy przeczytać w wywiadzie, który udzieliła magazynowi VIVA.

Dopiero za czwartą próbą dziewczynka odzyskała funkcje życiowe, a w skali Apgar dostała jedynie 2 punkty. W wywiadzie artystka wyjawiła również, że już wtedy wiedziała, że jej córka będzie silna. Już jako noworodek miała wielką chęć życia.

Trzymamy kciuki, aby i tym razem się udało!

View this post on Instagram

#piatek13tego

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry