Córka Mikołaja Krawczyka to już duża dziewczynka! Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie!

17 grudnia 2019
Przez: : M.J

Sylwia Juszczak, żona Mikołaja Krawczyka na swoim Instagramie pokazała swoją córeczkę Konstancję. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a przed nią jej pierwsze Święta Bożego Narodzenia. Zobaczcie, jak wygląda dziewięciomiesięczna córka Mikołaja i Sylwii! Córka Mikołaja Krawczyka to już duża dziewczynka!

Wszystko wskazuje na to, że zarówno Mikołaj Krawczyk, jak i Sylwia Juszczak w końcu znaleźli szczęście u swojego boku. Para jest ze sobą od 2016 roku. W 2017 roku wzięli ślub cywilny, a w 2019 roku przysięgli sobie miłość i wierność w kościele. Owocem ich miłości jest córeczka Konstancja, która przyszła na świat w marcu 2019 roku. Zobaczcie TUTAJ!

Przypomnijmy również, że dziewczynka nie jest jedynym dzieckiem pary. Mikołaj ma dwójkę synów ze związku z Anetą Zając- Roberta i Michała. Sylwia również ma dwójkę synów z pierwszego małżeństwa- Nataniela i Vincenta.

Nie da się ukryć, że związek Mikołaja i Sylwii nieco różni się od ich wcześniejszych relacji, o których za każdym razem było głośno w mediach. Teraz bardzo strzegą swojej prywatności i nie za często dzielą się zdjęciami z życia prywatnego na swoich profilach w social-mediach. Nie afiszują się również ze swoją miłością na celebryckich imprezach. Ze względu na ten fakt za każdym razem, kiedy u jednego z aktorów pojawi się zdjęcie z ich córeczką, jest od razu szeroko komentowane w mediach.

Tym razem to Sylwia postanowiła pokazać małą Konstancję, dla której będą to pierwsze Święta Bożego Narodzenia! Zobaczcie!

Córka Mikołaja Krawczyka to już duża dziewczynka! Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie!

Na Instagramie żony Mikołaja Krawczyka pojawiła się słodka fotografia ich córeczki wpatrzonej w świąteczną choinkę. Jak czytamy w opisie, pierwsze święta Konstancja spędzi w dużym gronie całej rodziny Juszczak i Krawczyka:

“W oczekiwaniu na pierwsze Święta Bożego Narodzenia ❤️😍🎄🎅🏻 z mamą i tatą @mikolaj_krawczyk_official i braćmi @nataniel_pagos @vincentpagowski #robert #michał , oraz na gości !!!”

Nie da się nie zauważyć, że dziewczynka rośnie, jak na drożdżach, a najnowsze jej zdjęcie zachwyciło internautów:

“A jednak pokazali choinkę 😊👏👏jaka Konstancja już duża dziewczynka 😍”

“Lady in Red 🤩😉”

Jakiś czas temu również na profilu Sylwii i Mikołaja pojawiło się zdjęcie ze świątecznej sesji zdjęciowej, na którym małżeństwo pozuje z Konstancją w zimowej scenerii!

Chcielibyśmy częściej oglądać zdjęcia Sylwii i Mikołaja z córeczką, bo musimy przyznać, że wspaniale razem wyglądają!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej