MIKOŁAJ KRAWCZYK pochwalił się córką! Rośnie mała gwiazda!

27 lipca 2019
Przez: : J.J

Mikołaj Krawczyk podzielił się z fanami zdjęciem, na którym trzyma na kolanach swoją małą córeczkę! Dziewczynka jak na swój wiek ma niezłą stylówę, ciekawe co wyrośnie z małej gwiazdy. Zobaczcie!

Życie Mikołaja Krawczyka

Mikołaj Krawczyk zdobył popularność dzięki serialowi „Pierwsza miłość”. Przez długie lata był w związku z Anetą Zając, która grała jego serialową żonę. Para doczekała się dwóch wspaniałych synków – bliźniaków – Michała i Roberta. Medialne rozstanie przyczyniło się do tego, że Krawczyk uznany został za ojca bez serca, który zostawił Anetę z dwójką dzieci na pastwę losu, a następnie związał się z koleżanką z planu Agnieszką Włodarczyk. I choć para nigdy nie doczekała się potomstwa swoją miłość afiszowała wszędzie. Udzielali wywiadów „o ciałach astralnych”, które niestety pamiętają chyba wszyscy. Szybki i bardzo intensywny romans zakończył się fiaskiem!

Krawczyk dodał zdjęcie z córeczką

Nową partnerką, a następnie żoną gwiazdora została Sylwia Juszczak. Ich związek różni się od tych z przeszłości Krawczyka. Para bardzo chroni swojej prywatności, nie afiszuje swojej miłości, nie wybiera się razem na celebryckie imprezy.

Dlatego tak dużym zaskoczenie było nowe zdjęcie Krawczyka, które dodał na swój profil na Intagramie.
W marcu tego roku został ponownie ojcem (jest to trzecie dziecko zarówno jego, jak i Sylwii – ale pierwsze wspólne). Krawczyk pozuje z córką, a opis do zdjęcia brzmi:

“Bobas swój człowiek!? Słucha Bon Jovi i bez problemu siada u wujka Marilyna na kolanach… Będą z córki ludzie??? A my Wam życzymy miłej reszty wieczoru?#daughter#and#dad#happy#time#big#love#[email protected]_juszczak_krawczyk #??‍♂️ #?#?”

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów – podobni?

Córka pary wygląda na wyluzowaną, a do tego posiada niezły gust muzyczny jak na swój wiek!
Mikołaj być może stęsknił się za publikowaniem szczegółów swojego życia w Internecie bowiem parę minut temu znowu podzielił się zdjęciem rodzinnym.

Jak podoba Wam się córka Krawczyka?

Źródło: Instagram mikolaj_krawczyk_official

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej