Cristiano Ronaldo po raz pierwszy zabrał głos po śmierci syna! Tak podziękował kibicom!

21 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Ostatni czas dla Cristiano Ronaldo i jego rodziny jest bardzo ciężki. Jak poinformował sportowiec, 18 kwietnia zmarł jego nowonarodzony synek. Tym samym piłkarz chcąc być wśród najbliższych zrezygnował z ostatniego meczu, który rozegrano na Anfield. Teraz Ronaldo zabrał głos i podziękował kibicom za tak ogromne wsparcie.

Nie żyje nowonarodzony syn Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i jego ukochana Georgina Rodriguez oczekiwali przyjścia na świat bliźniąt. Niestety, ale podczas porodu 18 kwietnia synek gwiazdorskiej pary zmarł. Najsłynniejszy piłkarz na świecie sam poinformował o tragedii, która spotkała jego rodziną. W oświadczeniu poprosił o uszanowanie jego prywatności w tym ciężkim czasie.

Zobacz także: Nowe informacje w sprawie śmierci dziecka Cristiano Ronaldo!

Dzieci Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo jest ojcem czwórki dzieci.

Niedługo później okazało się, że kibicie Manchesteru United nie zobaczą piłkarza na murawie podczas meczu na Anfield z drużyną z Liverpoolu. Choć derby Anglii są zawsze sporym wydarzeniem dla kibiców, to tym razem odbyły się bez głównego napastnika. Jak widzieliśmy, Ronaldo mógł liczyć nie tylko na wsparcie włodarzy klubu i swoich kolegów z drużyny, ale również kibiców, którzy zgromadzeni na Anfield Arenie w 7 minucie meczu okazali ogromne wsparcie piłkarzowi i jego rodzinie.

Zobacz także: Przepiękny gest kibiców na Anfield w stronę Cristiano Ronaldo.

Nagranie z meczu w mgnieniu oka obiegło media i najwidoczniej dotarło do samego piłkarza, który postanowił dać wyraz swojej wdzięczności.

Cristiano Ronaldo dziękuje kibicom za wsparcie

Na Instagramie piłkarza pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć klaszczących kibiców podczas meczu Manchester United kontra Liverpool. Zgromadzeni ludzie przez niemal minutę bili brawo, aby następnie zaśpiewać hymn You’ll never walk alone (Nigdy nie będziesz szedł sam).

Poruszony Ronaldo docenił gest kibiców i postanowił podziękować wszystkim za pomocą mediów społecznościowych.

“One world… One sport… One global family… Thanks, Anfield. Me and my family will never forget this moment of respect and compassion. 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 (Jeden świat… jeden sport… Dziękuję, Anfield. Ja i moja rodzina nigdy nie zapomnimy tego momentu okazania szacunku i współczucia)”– czytamy na profilu Ronaldo.

Warto dodać, że słowa wsparcie płyną do rodziny piłkarza z każdej strony świata.

Źródło: Instagram Cristiano Ronaldo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej