Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie z nowo narodzoną córką! Jakie imię wybrali dla dziewczynki?

22 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Cristiano Ronaldo powoli wraca do swoich fanów po tym, jak jego rodzinę spotkała niewyobrażalna tragedia. O śmierci jednego z bliźniąt poinformował sam piłkarz wraz ze swoją partnerką, Georginą Rodriguez. Teraz jak widzimy, Georgina i jej nowo narodzona córka wróciły już do domu. Sportowiec nie ukrywa swojej wdzięczności.

Dzieci Cristiano Ronaldo

Na początku tygodnia mediami wstrząsnęła informacja na temat śmierci jednego z bliźniąt, których oczekiwali Cristiano Ronaldo wraz z Georginą Rodriguez. Niestety, ale jak mogliśmy się dowiedzieć, chłopczyk zmarł zaraz po porodzie. Po oświadczeniu piłkarza z całego świata zaczęły płynąć słowa wsparcia.

W mediach zaczęły pojawiać się nowe informacje na temat tragedii, która spotkała sportowca. Następnie Ronaldo zdecydował się zrezygnować z meczu Manchesteru United rozgrywanym z Liverpoolem na Anfield Arenie, jednak kibice obu drużyn i tym razem nie zawiedli. W 7 minucie spotkania na trybunach rozległy się gromkie brawa, które wyrażały wsparcie dla sportowca i jego najbliższych.

Zobacz także: Nowe informacje na temat śmierci syna Cristiano i Georginy!

Zobacz także: Piłkarz nie kryje wdzięczności za hołd kibiców oddany na Anfield!

Ronaldo nie ukrywał, że jest bardzo wdzięczny za okazane wsparcie. Teraz podzielił się ze swoimi fanami rodzinnym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć jego nowo narodzoną córeczkę.

Pierwsze zdjęcie Ronaldo z nowo narodzoną córką

Przypomnijmy, że Georgina i Cristiano wychowują już czwórkę dzieci. Na najnowszej fotografii możemy zobaczyć Cristiano Juniora, Mateo, Evę, Alanę oraz nowo narodzoną pociechę pary. Jak do tej pory piłkarz i jego ukochana nie zdradzili, jakie imię dali dziewczynce, niemniej jednak Cristiano nie zapomniał po raz kolejny podziękować wszystkim, którzy okazali wsparcie jego rodzinie w tym trudnym czasie.

“Nie ma to jak w domu. Gio i nasza córeczka nareszcie są z nami. Chcemy podziękować wszystkim za serdeczne słowa i czyny. Wasze wsparcie jest bardzo ważne, czujemy miłość i szacunek, którymi obdarzyliście naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie powitaliśmy na świecie”– czytamy pod rodzinnym zdjęciem Ronaldo.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo wpisów od fanów z całego świata. Jedni gratulują piłkarzowi powiększenia rodziny, a inni wciąż składają kondolencje z powodu starty jednego z bliźniąt. Mamy nadzieję, że już niebawem Cristiano zdradzi swoim fanom imię swojej najmłodszej pociechy.

Cristiano Ronaldo z rodziną.
Georgina i Cristiano z dziećmi i nowo narodzoną córką.

Źródło: Instagram Cristiano Ronaldo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej