Połącz się z nami

Czym Kotońska zajmuje się poza kamerami? Możecie być zaskoczeni!

Z życia gwiazd

Czym Kotońska zajmuje się poza kamerami? Możecie być zaskoczeni!

Program Gogglebox. Przed Telewizorem gromadzi już od paru dobrych lat duże grono osób, które chętnie oglądają ten format. Zapewne niejeden z Was zastanawiał się, co na co dzień robią bohaterowie tej produkcji. W jednym z wywiadów, dla stacji TTV, Agnieszka Kotońska zdradziła, czym zajmuje się na co dzień. Zobaczcie, co robi bohaterka programu Gogglebox poza kamerami!

Nie da się ukryć, że program Gogglebox jest fenomenem wśród wszystkich programów, jakie możemy zobaczyć w telewizji. Jest to w skrócie, program o ludziach, którzy oglądają inne programy w telewizji i głośno je komentują. Format ten przywędrował do nas z Wielkiej Brytanii i okazał się strzałem w dziesiątkę, a na naszych ekranach lecą już kolejne edycje tego show. Nie da się ukryć, że osoby, które wzięły w nim udział stały się celebrytami.

Jedną z uczestniczek, która na kanapie zasiada ze swoim mężem i synem jest Agnieszka Kotońska.

Jeżeli prześwietlimy jej profil w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, że jest tam bardzo aktywna. Konto Kotońskiej na Instagramie obserwuje niemal 250 tysięcy internautów, co świadczy o jej popularności. A co robi bohaterka programu poza kamerami? Zobaczcie!

Kotońska zdradziła, czym zajmuje się na co dzień!

Agnieszka dołączyła do programu w jego trzecim sezonie i występuje w nim po dziś dzień. Swojego czasu głośno było o niej za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Więcej szczegółów na ten temat dowiecie się TUTAJ. Teraz w jednym z wywiadów zdradziła, czym zajmuje się poza programem:

„Ja siedzę w domu. Generalnie Pani Domu. Gotuję, piorę, sprzątam. To, co każda matka polka, babcia, żona wykonuje w domu. Jeszcze jest Instagram. Dbam o moich fanów, oczywiście można powiedzieć, że traktuje to już jako pracę, bo już coraz więcej mam tych fanów u siebie na Instagramie. Tak więc muszę się opiekować nimi, jak moimi dziećmi”– zdradziła Kotońska.

Jak widzimy, nie każdy z nas musi mieć typowy zawód, który będzie wykonywał. Na profilu Agnieszki znajdziemy wiele zdjęć z jej najbliższymi, na których wyraźnie widać, że jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. Każdy, kto chociaż raz odwiedził jej profil na Instagramie doskonale wie, że uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Wiedzieliście, czym Agnieszka zajmuje się poza kamerami? Jesteście fanami programu Gogglebox?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry