Czym zajmuje się ukochany Klaudii El Dursi? Tego mogliście nie wiedzieć…

21 grudnia 2021
Przez: : M.J

Choć Klaudia El Dursi od kilku lat podbija świat polskiego show-biznesu, to dotychczas niewiele było wiadomo na temat jej partnera. Prowadząca Hotel Paradise nie ma swoim zwyczaju opowiadać o życiu prywatnym. Teraz wyszło na jaw, czym zawodowo zajmuje się jej ukochany – Jacek Leszczyński.

Życie prywatne Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu dzięki programowi Top Model. Następnie została gospodynią randkowego reality-show Hotel Paradise, gdzie mogliśmy widzieć ją na swoich ekranach już w czterech edycjach.

Zobacz także: Gdzie odbędzie się 5. edycji Hotelu Paradise?

Piękna 32-latka jest mamą dwóch synów: 12-letniego Dawida oraz 7-letniego Jasia. Klaudia swoją pierwszą pociechę urodziła mając 19-lat i wychowywała go samotnie. Następnie poznała Jacka Leszczyńskiego, a owocem ich związku jest Jaś.

Klaudia El Dursi z partnerem i synami.
Klaudia El Dursi z rodziną.

Choć El Dursi często pokazuje swoją rodzinę na profilu w mediach społecznościowych, to do tej pory nie było wiadomo, czym zajmuje się jej partner. W jednym z wywiadów modelka jednak wyznała, że kiedy zabraknie dla nie propozycji w show-biznesie, będzie mogła liczyć na pomoc swojego partnera.

Czym zawodowo zajmuje się partner El Dursi?

Klaudia jakiś czas temu na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie ze Jackiem, podpisując je:

“Pan prezes z d**eczką”

El Dursi z partnerem.
Klaudia El Dursi z ukochanym.

Jak się okazuje, Jacek Leszczyński jest prezesem dużej firmy transportowej, która obsługuje transport krajowy oraz zagraniczny. W sieci znajdziemy również stronę internetową firmy Nordic Logistics, która działa od ponad pięciu lat.

Klaudia i Jacek tworzą szczęśliwą rodzinę. Partner gospodyni programu Hotel Paradise cały czas kibicował jej podczas przygody w Top Model, jak i teraz kiedy Klaudia ma swoje pięć minut. Musicie przyznać, że ma ona ogromne szczęście mając takiego partnera u swojego boku.

Zobacz także: Klaudia El Dursi marzy o trzecim dziecku.

Wiedzieliście, czym zajmuje się partner Klaudii El Dursi?

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej