Klaudia El Dursi pragnie powiększyć swoją rodzinę – modelka zdobyła się na szczere wyznanie o ciąży!

30 listopada 2021
Przez: : MC

Klaudia El Dursi jest szczęśliwą mamą i aktywnie działa w branży show-biznesowej. Jak się okazuje, gwiazda jest w stanie nieco zwolnić ze swoją karierą, a wszystko dla powiększenia swojej rodziny. Prowadząca Hotel Paradise wyznała, że wraz z partnerem pragną mieć jeszcze jedno dziecko.

Klaudia El Dursi

Życie prywatne i zawodowe Klaudii

Klaudia El Dursi to obecnie jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu, która stale się rozwija, a grono jej fanów jest niezwykle pokaźne. Przypomnijmy, że Klaudia zawdzięcza swoją rozpoznawalność udziałowi w programie Top Model. Dzięki niemu gwiazda szybko zyskała sympatię zarówno widzów programu jak i samego jury, którzy dali modelce zielone światło do dalszego rozwoju kariery.

Obecnie Klaudia kojarzona jest głównie z programem Hotel Paradise, w którym pełni rolę prowadzącej. Na ten moment chyba nikt nie wyobraża sobie produkcji bez Klaudii.

Zobacz także: Kto będzie w finale programu Hotel Paradise 4?

Ponadto El Dursi aktywnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których przeprowadza liczne kampanie reklamowe i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Warto zaznaczyć, że sam Instagram Klaudii obserwuje prawie 800 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Klaudia El Dursi o ciąży

Jeśli chodzi o życie prywatne, Klaudia jest spełnioną matką i żoną. Wraz z partnerem doczekali się dwójki synów, jednak jak się okazuje, w planach jest dalsze powiększanie rodziny! El Dursi w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.pl wyznała, że planuje kolejne dziecko.

Zobacz także: Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem

Gwiazda zdradziła, że dla ciąży jest w stanie zrezygnować z tak aktywnego działania w branży. Jak dowiadujemy się z rozmowy, decyzja o powiększeniu rodziny była przekładana ze względu na karierę, jednak w przyszłym roku Klaudia planuje zostać mamą po raz trzeci. Jak sama wyznała, do spełnienia brakuje jej jeszcze córeczki.

“My oboje (z partnerem przyp. red.) od zawsze wiedzieliśmy, że będziemy jeszcze chcieli starać się (…) Teraz obiecałam sobie, że w przyszłym roku już sobie nie daruję, bo ja też mam już swoje lata” – powiedziała Klaudia o ciąży.

źródło: pomponik.pl, Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej