Dąbrowski i Przybysz ochrzcili córeczkę! Zadbali o każdy szczegół! [ZDJĘCIA]

8 marca 2020
Przez: : M.J

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz 8 marca w Dzień Kobiet postanowili ochrzcić swoją córeczkę Polę. Jak możemy zobaczyć na zdjęciach, które pojawiły się na profilu młodej mamy, całe przyjęcie było zrobione z dużym rozmachem, a rodzice zadbali o nawet najmniejszy szczegół! Zobaczcie! Dąbrowski i Przybysz ochrzcili córeczkę!

W połowie stycznia na świat przyszła pierwsza pociecha Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego. Para od początku, kiedy wyszło na jaw, że Sylwia jest w ciąży zapewniała swoich fanów, że ta decyzja była przez nich zaplanowana. Jak obydwoje podkreślali w niejednym wywiadzie, od zawsze chcieli być szybko rodzicami i jak widzimy udało im się to spełnić.

Pola jest oczkiem w głowie Sylwii i Janka. Młodzi rodzice często w swoich mediach społecznościowych pokazują, jak spędzają czas ze swoją córeczką. Jakiś czas temu Sylwia pochwaliła się na swoim profilu, jak wspaniałym tatą jest Janek Dąbrowski, zobaczcie TUTAJ. Tym razem pochwalili się przyjęciem, jakie zorganizowali dla Poli z okazji Chrztu Świętego. Zobaczcie!

Dąbrowski i Przybysz ochrzcili córeczkę!

Jak możemy zobaczyć na zdjęciach, które pojawiły się na profilu Sylwii w mediach społecznościowych, na przyjęciu królowała biel i złoto. Balony, tort, a nawet babeczki były zrobione w tych odcieniach.

Jednak naszą uwagę zwróciła również stylizacja młodej mamy, w której prezentowała się naprawdę dobrze. Sylwia na tę okazję włożyła kremową sukienkę w koronkę, do której dobrała kozaki za kolano w tej samej kolorystyce. Razem z Jankiem wyglądali bardzo elegancko.

Pod zdjęciami z przyjęcia pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy z chęcią śledzą profile w mediach społecznościowych pary:

“Pięknie wyglądacie, a Ty Sylwia wyglądasz jakbyś nigdy nie była w ciąży. Mega sylwetka❤️”

“O jejku jakie śliczne dekoracje! 🔥”

“cudownie to wyglądało! ❤️”


Również musimy przyznać, że Sylwia wyglądała w tym dniu olśniewająco, a całe przyjęcie było dopięte na ostatni guzik!

https://www.instagram.com/p/B9ef0GWF7xD/

Jak Wam się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej