Sylwia Przybysz chwali pod niebiosa ojca swojej córeczki! Uroczo?

12 lutego 2020
Przez: : W.M.

Jakim ojcem dla miesięcznej Poli jest Janek Dąbrowski? Według jego partnerki najlepszym! Sylwia Przybysz chwali pod niebiosa ojca swojej córki! Co takiego zdradziła młoda mama?

W połowie stycznia młodzi rodzice powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Chociaż przez pewien czas Sylwia potrzebowała spokoju dla siebie i córki, teraz zaczyna coraz aktywniej prowadzić swoje konto! Zobaczcie, jak miło wypowiedziała się o ojcu swojej córeczki!

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski mimo młodego wieku podjęli świadomą decyzję o rodzicielstwie. Jeszcze przed tym, jak para ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka, media wielokrotnie spekulowały o ciąży młodziutkiej youtuberki. W końcu w połowie ubiegłego roku zakochani oficjalnie przekazali swoim fanom, że za kilka miesięcy na świecie powitają dziecko.

Od tego momentu Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski nie szczędzili sobie czułości na wspólnych sesjach zdjęciowych, które bardzo chętnie udostępniali także swoim obserwatorom!

View this post on Instagram

A post shared by Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Sylwia Przybysz chwali pod niebiosa ojca swojej córeczki!

Dokładnie 14 stycznia zarówno Sylwia, jak i Jan pochwalili się na swoim fanom, że w końcu ich marzenie o powiększeniu rodziny się spełniło. Na świecie pojawiła się córeczka, którą dumni rodzice nazwali Polą.

„Pola Dąbrowska 🐻

Nasza największa miłość!

Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi!”

Od czasu urodzenia się dziecka zakochani chętnie dzielą się swoim szczęściem, zgodnie przyznając, że Pola to największa miłość ich życia. Od przyjścia na świat córeczki minął już miesiąc i dumna Sylwia coraz aktywniej zaczyna wracać do prowadzenia swojego profilu w mediach społecznościowych.

Ostatnio wokalistka postanowiła odpowiadać na pytania internautów. Jedno z zapytań jej obserwatorów dotyczyło Janka, a właściwie tego, jakim jest ojcem.

Sylwia Przybysz odpowiedziała zaciekawionym fanom, przyznając, że jej parterem jest naprawdę wyjątkowym ojcem!

„Jest najwspanialszym tatusiem pod słońcem! Uwielbiam patrzeć jak zajmuje się Polusią”

https://www.instagram.com/sylwiaprzybysz/

Nie spodziewaliśmy się, że mogłoby być inaczej!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej