Dagmara Bryzek: [kim jest?, wiek, kariera, Korona Królów, Instagram]

1 grudnia 2020
Przez: : KS

Dagmara Bryzek to młoda aktorka, która prężnie pracuje nad rozwojem swojej kariery. Już teraz na swoim koncie ma kilka ról, z których jest kojarzona. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na jej temat. Jeśli Wy również należycie do tego grona, koniecznie powinniście zerknąć do artykułu zamieszczonego poniżej!

Dagmara Bryzek: wiek

Okazuje się, że Bryzek jest jeszcze naprawdę bardzo młoda. Mianowicie, urodziła się 22 czerwca 1998 roku, w związku z czym ma dopiero 22 lata. Pochodzi z Warszawy, gdzie ukończyła dwujęzyczne liceum ogólnokształcące. Następnie udała się na studia aktorskie na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Od lat gra na fortepianie, a oprócz tego jest tancerką tańca towarzyskiego. Posiada nawet klasę taneczną A.

Dagmara Bryzek: kariera

Aktorka po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się już jako 7-latka. Wtedy też zagrała w filmie z serii ,,Legendy polskie: Smok’’. Następnie zaczęła grywać epizodyczne role w serialach. Między innymi, widzowie mieli okazję oglądać ją w ,,Na Wspólnej’’, ,,Pierwszej miłości’’, ,,Przyjaciółkach’’ oraz ,,Ojcu Mateuszu’’. Najnowszym filmem z jej udziałem jest ,,Pitbull. Ostatni pies’’. Sama aktorka żartuje, że jej debiut miał miejsce znacznie wcześniej. Otóż, już kiedy miała rok, zagrała dziewczynkę na sankach w ,,Pianiście’’.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DagmaraBryzek (@dagmarabryzek)

Bez dwóch zdań największą popularnośćjak do tej pory przyniosła jej rola w serialu historycznym TVP ,,Korona Królów’’. Dagmara wciela się tam w postać Królowej Jadwigi. Sama zainteresowana przyznaje, że wiele uczy się pracując na planie z bardziej doświadczonymi aktorami i osobami zajmującymi się produkcją. Młoda aktorka zyskała duża sympatię widzów. W przyszłości chciałaby zagrać rolę teatralną w spektaklu komediowym. Możemy być pewni, że w branży filmowej usłyszymy o niej jeszcze nie raz!

Dagmara Bryzek: partner

Aktorka przez krótki czas spotykała się z Michałem Koterskim. Ich związek nie trwał jednak długo, a aktor wrócił do swojej poprzedniej partnerki – Marceli Leszczak.

Zobacz także: Koterski i Bryzek rozstali się

Dagmara Bryzek: Instagram

Młoda aktorka swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @dagmarabryzek. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam niespełna 10 tysięcy użytkowników.

Źródło: Instagram Dagmary Bryzek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej