Misiek Koterski rozstał się z partnerką! Dagmara Bryzek potwierdziła koniec związku…

25 października 2021
Przez: : M.J

To koniec związku Miśka Koterskiego i Dagmary Bryzek. Aktorska para, która od jakiegoś czasu nie kryła się ze swoim uczuciem już się rozstała. Dagmara potwierdziła doniesienia mediów w rozmowie z jednym z portali.

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek

W czerwcu wyszło na jaw, że Misiek Koterski po rozstaniu z Marceliną Leszcza, z którą wychowuje wspólną pociechę, znalazł sobie nowy obiekt westchnień. Nową partnerką aktora została 23-letnia Dagmara, która również tak samo, jak Misiek jest związana z aktorstwem.

Zobacz także: Zdjęcia Miśka z Dagmarą Bryzek. Jest od niego o 18 lat młodsza!

Nie da się ukryć, że związek tej dwójki odbił się szerokim echem w mediach. Po jakimś czasie Bryzek i Koterski nie tylko udostępniali wspólne zdjęcia na swoich profilach, ale również coraz śmielej pokazywali się razem na imprezach branżowych. Dodajmy, że z tego faktu nie do końca była zadowolona Marcela Leszczak, która nie ukrywała, że ciężko się jej patrzy na zdjęcia Miśka z nową ukochaną.

Zobacz także: Leszczak ostro o nowym związku Koterskiego!

Misiek Koterski z dziewczyną.
Misiek Koterski z Dagmarą Bryzek.

Jednak okazuje się, że związek Koterskiego z Dagmarą Bryzek to już przeszłość.

Rozstanie Koterskiego z dziewczyną

Jakiś czas temu z profilu na Instagramie Miśka zniknęły zdjęcia z Dagmarą. Fani niemal od razu zaczęli się zastanawiać, czy to przypadkiem nie oznacza rozstania. Teraz wiadomo już, że związek aktorskiej pary należy do przeszłości. W rozmowie z portalem Pudelek potwierdziła to 23-latka:

“Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni, a powód rozstania zostawię dla siebie. Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło”- powiedziała Dagmara Bryzek.

Spodziewaliście się, że ten związek tak szybko się zakończy?

Źródło: Pudelek / Instagram Dagmary Bryzek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej