Dagmara Kaźmierska bez makijażu i sztucznych rzęs. To rzadki widok!

19 października 2020
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs! Trzeba przyznać, że jest to niecodzienny widok. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Dagmara Kaźmierska to uczestniczka programu “Królowe życia”. Niewątpliwie jest to jedna z największych gwiazd produkcji, którą pokochali widzowie. W programie śledziśmy losy Dagmary, jej syna Conana oraz przyjaciela Jacka. Zdaniem telewidzów są to jedne z najciekawszych postaci programu. Dagmara dała się poznać jako pewna siebie, konkretna, pełna empatii i wesoła kobieta. Szybko zdobyła sympatię widzów i rozwinęła karierę również poza programem.

Prężnie działa w social mediach, przede wszystkim na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i relacje. Pokazuje swoje życie prywatne, kulisy kariery oraz posty z kampanii reklamowych. Ponadto, Królowa życia prowadzi również butik odzieżowy.

Warto wspomnieć, że Dagmara przeszła kilka operacji, a sporą ilość czasu spędziła na wózku inwalidzkim. Mimo wszystko cały czas była dobrej myśli, a długa rehabilitacja przyniosła pozytywne efekty. Kaźmierska wyznała, że skutki wypadku niestety będą odczuwalne do końca jej życia. Wyznała, że już nigdy nie będzie mieć pełnej sprawności w nogach.

Zobacz także: Dagmara planuje operację plastyczną? Co „królowa” chciałaby sobie poprawić?

Dagmara Kaźmierska bez makijażu i sztucznych rzęs!

Dagmara przywiązuje dużą uwagę do swojego wyglądu. Przeważnie ma doczepiane lub przedłużane rzęsy, makijaż i ułożone włosy. Nie sposób nie zwrócić uwagi również na odważne stylizacje, które zdecydowanie przykuwają uwagę.

Tym razem Dagmara za pośrednictwem relacji na Instagramie pokazała się w naturalnej wersji – bez makijażu i sztucznych rzęs! Prezentowała wówczas pielęgnację swojej cery. Z przymrużeniem oka powiedziała:

“Nie patrzcie na mnie bez rzęs – dramat! Ale to nieistotne – później dokleję”

Źródło: https://www.instagram.com/queen_of_life_77/

Jak podoba Wam się Dagmara Kaźmierska bez makijażu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej