Dagmara planuje operację plastyczną? Co “królowa” chciałaby sobie poprawić?

17 października 2020
Przez: : P.Z.

Za nami kolejny odcinek dziewiątego sezonu “Królowych życia”. Oczywiście nie mogło w nim również zabraknąć największej gwiazdy tego programu. Tym razem Kaźmierska ze swoją przyjaciółką Edytą postanowiła spędzić czas za miastem. Wyznała przy tym, co chętnie poprawiłaby sobie w swoim ciele. Czy zatem Dagmara planuje operację plastyczną? Zobaczcie, co powiedziała!

Obecnie Dagmara Kaźmierska jest jedną z czołowych bohaterek programu stacji TTV „Królowe życia”, można nawet powiedzieć, że jet jego największą gwiazdą. Program rzeczywiście przyniósł jej wielką rozpoznawalność, ale również inne propozycje związane z filmem i telewizją. Przypomnijmy bowiem, że jest ona jedną z gwiazd najnowszego filmu Patryka Vegi Pętla”, gdzie wciela się w sutenerkę. Wcześniej zaś mogliśmy ją zobaczyć także w “Kobietach mafii”. Całkiem niedawno była również gościem programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie usiadła na kanapie obok Marcina Perchucia.

Dagmara planuje operację plastyczną? Co chciałaby sobie poprawić?

Prawda jest taka jednak, że widzowie pokochali charyzmatyczną i szczerą Dagmarę właśnie dzięki “Królowym życia”. Dagmara pojawiła się w nim już w pierwszym sezonie w pierwszym sezonie programu i tak jej losy możemy śledzić do dziś. Wielu widzów faktycznie ogląda ten program przede wszystkim dla niej i sytuacji z jej życia w towarzystwie syna Conana, a także przyjaciół Jacka i Edzi.

W piątkowy wieczór mogliśmy zobaczyć kolejny, czternasty już odcinek dziewiątego sezonu “Królowych życia”. Dagmara spędza w nim czas między innymi z Edytą, która przypomnijmy, że przeżywa bardzo trudny czas w swoim życiu, po stracie dziecka (pisaliśmy o tym tutaj!). Dlatego królowa postanowiła zabrać przyjaciółkę za wypad za miasto na grzyby, żeby trochę mogła oderwać myśli od codziennych spraw.

Czy Dagmara planuje operację plastyczną?

W drodze nawiązała się między kobietami ciekawa rozmowa na temat noszenia staników i rozmiaru piersi. Dagmara wyznała przy tym, co chciałby sobie poprawić.

“Za duże cycki mam! Stanik nie trzyma! Ja nienawidzę chodzić w stanikach… nie wiem, czy sobie nie zmniejszę cycek! Lubię duże, ale jak teraz patrzę to chyba wolałabym mieć mniejsze” – powiedziała Dagmara

“Ty oszalałaś, czy co!” – skomentowała Edzia

View this post on Instagram

A post shared by TTV.pl (@ttv.pl)

Przypomnijmy, że w minionych odcinkach programu mogliśmy także zobaczyć, jak Dagmara dochodzi do siebie po ciężkim wypadku samochodowym i jak kolejnych operacjach staje na nogi. Przeszła rzeczywiście wiele.

Dlatego Dagmara raczej planowanie operacji plastycznej, na razie wybiła sobie najprawdopodobniej z głowy! Przyjaciółka Edzie tylko ją w tym utwierdziła!

A wy co sądzicie na ten temat?

Zobaczcie także: Kaźmierska podarowała Conanowi drogą furę. Internauci ostro o luksusowym wydatku!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej