Dagmara Kaźmierska dodała zdjęcie z Antkiem Królikowskim: “Cudowny chłopak i tak serdeczny”!

1 lipca 2020
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie z Antkiem Królikowskim! Królowa życia w poście nazwała aktora “Dzieckiem szczęścia i miłości”.

Dagmara Kaźmierska jest uczestniczką telewizyjnego hitu „Królowe życia”. Jest jedną z największych gwiazd programu! Widzowie cenią Dagmarę za charyzmę, dobre serce i poczucie humoru. W połowie 2019 roku Dagmara ucierpiała w wypadku samochodowym. Przeszła kilka operacji, a przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła na szczęście pozytywne efekty. Od tamtej pory regularnie publikuje w sieci informacje o swoim powrocie do zdrowia. Dagmara jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Co ciekawe, jej profil śledzi aż 872 tys. osób.

Zobacz także: Kaźmierska zagrała u Vegi! Jej kariera aktorska nabiera tempa!

Dagmara Kaźmierska dodała zdjęcie z Antkiem Królikowskim!

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu wystąpiła w filmie Patryka Vegi pt. “Pętla”. W tej samej produkcji wziął udział również Antek Królikowski. Dagmara opublikowała zdjęcie z aktorem. W opisie zdjęcia komplementuje i zachwyca się Królikowskim! Czytamy:

“❣️❣️❣️DZIECKO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI ❣️Antoś ❣️ @antek.krolikowski ❣️❣️Cudowny chłopak i tak serdeczny , aż serce się śmieje jak Jego oczy 👁👁👁Jest to jedyny człowiek jakiego znam , któremu zawsze, ale to zawsze śmieją się oczy 😍😍😍 A to co w oczach to i w sercu 😍😍😍Całuję mocno Kochani i życzę , by wydarzyło się dziś COŚ 😘na co Wasze oczka się uśmiechną 😘😘😘”

Na odpowiedź Antka nie trzeba było długo czekać! Aktor skomentował zdjęcie Dagmary słowami:

“Królowo! Do Ciebie to oczy zawsze się cieszą😍🐰”

Czyżby między Dagmarą i Antkiem nawiązała się przyjaźń?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz