Połącz się z nami

Kaźmierska zagrała u Vegi! Jej kariera aktorska nabiera tempa!

Dagmara Kaźmierska

News

Kaźmierska zagrała u Vegi! Jej kariera aktorska nabiera tempa!

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny dostała angaż do najnowszej produkcji Patryka Vegi „Pętla”. Królowa Życia miała już okazję współpracować z reżyserem i jak teraz widzimy, na jednym epizodzie się nie skończyło! Zobaczcie! Kaźmierska zagrała u Vegi!

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów bohaterek popularnego programu stacji TTV „Królowe Życia”. To właśnie dzięki tej produkcji zdobyła sobie całą rzeszę fanów, a jej powiedzonka stały się już kultowe. Dagmara w niejednym wywiadzie podkreślała, że jej marzeniem było zostać aktorką i teraz może śmiało powiedzieć, że się to spełnia.

Po raz pierwszy na dużym ekranie zobaczyliśmy Kaźmierską również w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2”. Wówczas jak sama przyznała, angaż do filmu dostała dzięki swojej przyjaciółce.

Najwidoczniej na tyle spodobała się reżyserowi, że postanowił obsadzić ją w swojej kolejnej produkcji, która jakiś czas temu wzbudziła wiele kontrowersji.

Przypomnijmy, że o nowym filmie Vegi zrobiło się głośno, bo zdjęcia do niego powstawały w czasie pandemii, co było głośno krytykowane przez innych reżyserów, czy ludzi ze świata show-biznesu. Zobaczcie TUTAJ!
Teraz sama Królowa Życia na swoim Instagramie pochwaliła się współpracą z reżyserem! Zobaczcie!

Kaźmierska zagrała u Vegi!

Z okazji tego, że to właśnie dzisiaj, 3 czerwca w sieci pojawił się oficjalny zwiastun do filmu „Pętla”, Kaźmierska pokazała zdjęcie z reżyserem i jak zaznaczyła, zagranie w tej produkcji było dla niej wielką przyjemnością:

„😍😍😍DZIEŃ DOBRY 😍😍😍Kochani dziś ukazał się zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi ,,PĘTLA,,😘😘😘W którym miałam niesamowitą przyjemność zagrania 😘😘😘😎😎😎 Ostrzegam ! Film nie DLA DZIECI !💣💣💣💣💣💣”

Najnowsza produkcja zdecydowanie należy do tych, którą nie powinny oglądać dzieci i śmiało można stwierdzić, że będzie to jeden z mocniejszych filmów Vegi. Reżyser inspirował się aferą podkarpacką, która odbiła się szerokim echem w mediach. Oprócz Kaźmierskiej w filmie zobaczymy takich aktorów jak: Stramowski, Warnke, czy Królikowski.

A jak na wiadomość o roli Kaźmierskiej w „Pętli” zareagowali jej fani?:

„Tylko dla Ciebie obejrzę 😍”

„Super będę oglądać😍”

„Bravo Ty 👏 czekam aż Cię tam zobaczę 😍”

Jesteście ciekawi, jak w nowej roli poradziła sobie Dagmara? Na oficjalną datę premiery filmu musimy jeszcze chwilę poczekać.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry