Dagmara Kaźmierska na premierze “Bad Boy”. Jak wyglądała?

19 lutego 2020
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska, czyli jedna z najbardziej charakterystycznych i lubianych uczestniczek programu Królowe życia pojawiła się na premierze filmu Bad Boy Patryka Vegi. Zobaczcie, jak wyglądała!

Kariera Dagmary

Dagmara Kaźmierska to osobowość telewizyjna, która największą popularność zdobyła w programie Królowe życia. Warto zaznaczyć, że bierze w nim udział od początku powstania, czyli od 2016 roku. Dała się poznać jako silna, pewna siebie, odważna i pełna empatii kobieta. Widzowie pokochali jej charyzmę i poczucie humoru.

Dagmara Kaźmierska na premierze Patryka Vegi

We wtorkowy wieczór odbyła się premiera filmu Patryka Vegi Bad boy. Królowa życia pojawiła się na tym wydarzeniu. Warto wspomnieć, że Dagmara ma za sobą epizod w filmie Vegi pt. Kobiety mafii. Z tego powodu jej obecność na premierze nie jest zaskoczeniem. Ponadto Dagmara Kaźmierska ma wiele życiowych przygód za sobą, dlatego można wnioskować, że tematyka twórczości Vegi nie jest jej obca.

Królowa życia na premierze filmu Bad Boy pojawiła się klasycznej, w czarnej stylizacji. Warto zaznaczyć, że to kolor, w którym kobieta czuje się dobrze. Gwiazda zdecydowała się na ubranie skórzanej tuniki z nietypowym, obszernym dołem w stylu a’la bombka i sporym dekoltem. Do tego dołączyła szeroki pas oraz skórzaną kurtkę z ozdobnymi, długimi frędzlami. Do tak bogatej góry idealnie spasowały się ciemne, poszarpane i dziurawe jeansy. Warto wspomnieć, że Królowa życia jest po ciężkim wypadku oraz długiej rehabilitacji. Z tego powodu musiała definitywnie zrezygnować z wysokich butów. Postawiła więc na wygodne, płatne, jasnoszare botki.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska w modny dresie

Dagmara na premierze Bad Boy

Warto zauważyć, że Dagmara ostatnio postawiła na radykalną zmianę fryzury i mocno podcięła włosy. Jeżeli chodzi o makijaż, nie był on wyjątkowo mocny. Gwiazda często łączy ciemne oczy z mocnym kolorem ust, jednak w tym przypadku zdecydowanie postawiła na zaakcentowane oczy i delikatne usta w kolorze nude. Do stylizacji dodała również duże kolczyki oraz pierścionek.

Co myślicie o stylizacji Dagmary Kaźmierskiej?

źródło: Instagram Queen_of_life_77

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej