Połącz się z nami

Dagmara Kaźmierska na premierze „Bad Boy”. Jak wyglądała?

Dagmara Kaźmierska

Moda i uroda

Dagmara Kaźmierska na premierze „Bad Boy”. Jak wyglądała?

Dagmara Kaźmierska, czyli jedna z najbardziej charakterystycznych i lubianych postaci programu „Królowe życia” pojawiła się na premierze filmu „Bad Boy” Patryka Vegi. Zobacz jak wyglądała!

Dagmara Kaźmierska to osobowość telewizyjna, która największą popularność zdobyła w programie „Królowe życia”. Warto zaznaczyć, że bierze w nim udział od początku powstania, czyli od 2016 roku.

Dagmara Kaźmierska na premierze Patryka Vegi

We wtorek wieczór odbyła się premiera filmu Patryka Vegi „Bad boy”. Królowa życia pojawiła się na tym wydarzeniu. Warto wspomnieć, że Dagmara ma za sobą epizod w filmie Vegi pt. „Kobiety mafii”. Z tego powodu jej obecność na premierze jest dosyć oczywista. Dagmara Kaźmierska ma wiele życiowych przygód za sobą, dlatego można wnioskować, że tematyka twórczości Vegi nie jest jej obca.

Królowa życia na premierze filmu „Bad Boy” pojawiła się klasycznie, w czarnej stylizacji. Warto zaznaczyć, że to kolor, w którym kobieta zdecydowanie czuje się dobrze. Gwiazda zdecydowała się na ubranie skórzanej tuniki z nietypowym, obszernym dołem w stylu a’la bombka i sporym dekoltem. Do tego dołączyła szeroki pas oraz. Dodatkowo założyła również skórzaną kurtkę z ozdobnymi, długimi frędzlami. Do tak bogatej góry idealnie spasowały się ciemne, poszarpane i dziurawe jeansy. Warto wspomnieć, że Królowa życia jest po ciężkim wypadku oraz długiej rehabilitacji. Z tego powodu musiała definitywnie zrezygnować z wysokich butów. Postawiła więc na wygodne, płatne, jasnoszare botki.

Nowa fryzura i nietypowy makijaż

Warto zauważyć, że Dagmara ostatnio postawiła na radykalną zmianę fryzury i mocno je podcięła. Jeżeli chodzi o makijaż, nie był on wyjątkowo mocny. Gwiazda często łączy ciemne oczy z mocnym kolorem ust, jednak w tym przypadku zdecydowanie postawiła na zaakcentowane oczy i delikatne usta w kolorze nude. Do stylizacji dodała również duże kolczyki oraz pierścionek.

Co myślicie o stylizacji Dagmary Kaźmierskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry