Kaźmierska zaszalała z fryzurą! Tak dobrze już dawno nie wyglądała!

14 stycznia 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska od samego początku podbija serca telewidzów, którzy śledzą program Królowe Życia. Tym razem pochwaliła się swoją metamorfozą, a jej nowa fryzura zachwyciła jej fanów! Zobaczcie, jak wygląda Królowa Życia! Kaźmierska zaszalała z fryzurą!

Losy Dagmary Kaźmierskiej i jej przyjaciela Jacusia oraz syna Conanka z chęcią śledzą wszyscy fani programu Królowe Życia, który od lat leci na kanale TTV. Dagmara od samego początku zasila szeregi programu i nikt chyba nie wyobraża sobie tej produkcji bez jej udziału. Zdobyła ogromną rzeszę fanów, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy osób i wciąż ich przybywa!

Ostatnio po raz pierwszy udzieliła wywiadu, który odbił się szerokim echem w mediach. To właśnie w jednym z wywiadów w programie Z Oskarem w łóżku, zdobyła się na bardzo szczere wyznanie odnośnie swojej przeszłości oraz tego, że aktualnie jest zakochana! Więcej na temat samego wywiadu przeczytacie TUTAJ i TUTAJ!

Dagmara znana jest ze swoich stylizacji, którymi bez wątpienia zwraca na sobie uwagę. Wielkie złote kolczyki i biżuteria to elementy, których nie może zabraknąć w żadnej stylizacji. Nie da się również nie zauważyć, że jak na prawdziwą Królową Życia przystało, zawsze ma idealnie ułożone włosy, lecz od wielu już lat wierna pozostawała jednej fryzurze. Najwidoczniej z Nowym Rokiem przyszedł czas na zmiany ! Zobaczcie, jak wygląda Kaźmierska w nowej fryzurze!

Kaźmierska zaszalała z fryzurą!

Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych stacji TTV pojawiło się zdjęcie Dagmary w nowej fryzurze. O ile nie zmieniła koloru włosów, to znaczenie je skróciła! Dagmara od początku wierna jest swoim blond włosom, których długość sięga do ramion.

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów Dagmary. Tak jak i my uważają, że ta zmiana jest zdecydowanie na wielki plus:

“10 lat mniej 😂😂💪💪😘😘”

“Myślę, że Pani Dagmarze jest lepiej w krótkich włosach 😁❤️ Bardzo ładnie! 😊😍”

“❤️❤️❤️❤️petarda, jak zawsze🔥🔥🔥”

Jak podoba Wam się Dagmara w nowej fryzurze?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz