Dagmara Kaźmierska o stanie swojego zdrowia – skutki wypadku będą odczuwalne do końca życia

7 września 2020
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o stanie swojego zdrowia. Okazuje się, że nie jest najlepiej, a skutki wypadku będą dawać o sobie znać do końca życia.

Dagmara Kaźmierska swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w popularnym programie telewizyjnym „Królowe życia”. Dagmara niewątpliwie jest jedną z największych gwiazd produkcji. Zdobyła sympatię widzów dzięki swojej charyźmie, empatii i ogromnym poczuciu humoru. W programie śledzimy losy Dagmary, jej syna Conana oraz Jacka. Zdaniem telewidzów są to jedne z najciekawszych postaci programu. Kaźmierska w pełni wykorzystuje swoją sławę. Prężnie rozwija się w social mediach, głównie na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i relacje. Pokazuje swoje życie prywatne, dodaje posty z kampanii reklamowych i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej profil obserwuje obecnie 923 tys. osób! Co ciekawe, Dagmara prowadzi także swój butik odzieżowy. Ponadto, “Królowa życia” rozpoczęła także karierę filmową i wystąpiła w najnowszym filmie Patryka Vegi pt. “Pętla”.

Dagmara Kaźmierska o stanie swojego zdrowia

W połowie 2019 roku Dagmara miała bardzo groźny wypadek. Jak sama przyznaje, otarła się o śmierć. Musiała przejść wiele operacji, a dodatkowo przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła na szczęście pozytywne efekty. Dagmara regularnie publikuje posty, w których opowiada o swoim powrocie do zdrowia. Nie tak dawno pokazała nawet kulisy rezonansu magnetycznego, publikowała również zdjęcia ze szpitala i zdawała relacje z operacji. “Królowa życia” niejednokrotnie dziękowała także swojemu lekarzowi, dzięki któremu stan jej zdrowia zdecydowanie się poprawił. W trosce o swoje zdrowie musiała również pożegnać się ze swoimi ulubionymi szpilkami oraz sportem.

Dagmara przez swoje doświadczenia zaczęła zdecydowanie bardziej doceniać swoje życie i zdrowie. Wielokrotnie publikowała posty, w których przypominała swoim fanom o radości życia.

“Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo” – czytamy w jednym z wpisów.

Zobacz także: Kaźmierska po wypadku wraca do zdrowia! Najnowsze nagranie ucieszy jej fanów!

Tym razem podzieliła się z mediami niepokojącymi informacjami. Okazuje się, że skutki wypadku niestety będą odczuwalne już do końca życia.

“Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności” – wyznała Kaźmierska w rozmowie z Super Expressem.

Życzymy dużo zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz