Kaźmierska po wypadku wraca do zdrowia! Najnowsze nagranie ucieszy jej fanów!

8 czerwca 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska po tym, jak uległa bardzo poważnemu wypadkowi, przez rok musiała zmagać się z poważnymi problemami. Na szczęście wizyty u jednego ze specjalistów przynoszą w końcu efekty, a w sieci opublikowała nagranie, na którym jest królową parkietu! Zobaczcie! Kaźmierska po wypadku wraca do zdrowia!

W ostatnich sezonach “Królowych Życia” między innymi mogliśmy oglądać, jak Dagmara Kaźmierska walczy o powrót do pełnej sprawności. Przypomnijmy, że w maju 2019 roku miała poważny wypadek samochodowy, który uszkodził jej obie nogi. Niemniej jednak, Kaźmierska nie załamała się, a my mogliśmy zobaczyć na ekranach naszych telewizorów, jak wraca do pełni sił.

Dagmara po wielu konsultacjach lekarskich operacjach i zabiegach w końcu znalazła specjalistę, który stanął na wysokości zadania. W jednym z postów, który pojawił się na jej Instagramie, pokazała swojego “uzdrowiciela”, a w poście pod zdjęciem zaznaczyła, że pomimo iż traciła już nadzieję, doktor Ryszard Stawicki ponownie sprawił, że może się uśmiechać.

“Dziękuję Panie Doktorze @ryszardstawicki 💙🙏🏻Że dzięki Panu , kiedy odebrano mi już nadzieję nadal mogę się śmiać 😁😁😁💙🙏🏻Tu na kontroli pooperacyjnej 💙3 dni po takiej poważnej operacji , a patrzcie jak mi się mordka przy Doktorze śmieje 😁”

Dagmara ma również stały kontakt ze swoimi fanami, dzięki profilowi w mediach społecznościowych. Na Instagramie Królową Życia obserwuje prawie 860 tysięcy internautów, co trzeba przyznać, jest imponującym wynikiem. To właśnie tam ostatnio pokazała nagrania, które na pewno ucieszą jej fanów! Zobaczcie!

Kaźmierska po wypadku wraca do zdrowia! “Pierwszy raz od roku tańczę”!

Na InstaStory Kaźmierska opublikowała nagrania, na których o własnych siłach “wywija” na parkiecie. Co więcej, jak zaznaczyła, robi to pierwszy raz od roku:

“Jezuuu. Pierwszy raz od roku TAŃCZĘ”

Na filmiku możemy zobaczyć, Kaźmierską w dresie jej własnego projektu –zobaczcie TUTAJ, oraz futrzanych klapakach, za ponad tysiąc złotych. Jak widzimy, uśmiech nie schodzi jej z twarzy i na pewno musiała przejść długą drogę, aby znaleźć się w tym miejscu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Dagmarze, aby już nigdy nie musiała przechodzić tego, co przez ostatni rok!

Spodziewaliście się, że po tak poważnym wypadku Dagmara tak szybko wróci do zdrowia?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz