Dagmara Kaźmierska planuje otworzyć biznes w Egipcie – wiemy, czym chce się zajmować!

10 czerwca 2021
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że Królowa życia planuje spędzić przyszłość w Egipcie! Co więcej, chce rozkręcić tam biznes i poczyniła już pierwsze kroki ku realizacji swoich marzeń. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kariera

Dagmara Kaźmierska występuje w programie Królowe życia od samego początku jego emisji. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w naszym kraju, która może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Dagmara dzięki udziałowi w programie rozwinęła medialną karierę, która umożliwiła jej liczne współprace, udział w kampaniach reklamowych jak i otworzenie i rozwój własnego butiku.

Królowa życia występuje w programie razem ze swoim synem Conanem oraz przyjaciółmi – Edzią i Jackiem, z którymi przeżywa niesamowite przygody. Dagmara urzeka widzów swoim wielkim sercem, życzliwością, ale również charyzmą i pewnością siebie.

Zobacz także: Zabawny klip z Dagmarą w roli głównej – padniecie ze śmiechu
Zobacz także: Dagmara w welurowym dresie

Dagmara Kaźmierska zdradziła swoje plany

Dagmara, jako doświadczona życiowo kobieta wie, że nic nie trwa wiecznie. W związku z tym ma świadomość, że kiedyś jej telewizyjna kariera dobiegnie końca. Królowa życia mimo wszystko nie próżnuje i już snuje plany na przyszłość. Jak informuje Pudelek, Dagmara ma dokładnie przemyślaną wizję swoich przyszłych lat. Gwiazda wyznała, że chciałaby mieszkać w Egipcie i tam rozkręcić biznes, a konkretniej – planuje organizować wycieczki krajoznawcze.

“Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam (…) Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić – zdradziła Dagmara w wywiadzie.

Warto dodać, że Egipt nie jest przypadkowym wyborem. Jak wyznała sama Dagmara, jej rodzina ze strony ojca ma egipskie pochodzenie.

Jak podoba Wam się ten pomysł? Trzymamy kciuki za realizację planów Dagmary!

źródło: pudelek.pl, Instagram Queen_of_life_77

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej