Połącz się z nami

Dagmara Kaźmierska rozbawiła internautów! Klip z królową życia to HIT!

Dagmara Kaźmierska jest bohaterką programu Królowe życia.

Rozrywka

Dagmara Kaźmierska rozbawiła internautów! Klip z królową życia to HIT!

Na Instagramie królowej życia pojawiło się nagranie, które rozbawiło jej obserwatorów do łez. Dagmara Kaźmierska jest na nim niemal nie do poznania, niemniej jednak jedno musimy przyznać-gwiazda programu stacji TTV ma ogromne poczucie humory i dystans do siebie! To musicie zobaczyć!

Kilka słów na temat Dagmary Kaźmierskiej

Można śmiało powiedzieć, że Dagmara Kaźmierska jest najpopularniejszą uczestniczką programu Królowe życia, w którym występuje od samego początku. Już po raz dziesiąty możemy oglądać na naszych ekranach życiowe perypetie Dagmary i jej przyjaciół. Na co dzień królowej życia towarzyszą ukochany syn Conan, Jacek oraz Edzia. Kaźmierska kocha luksus i dobrą zabawę, a widzowie nie raz byli świadkami zabawnych historii gwiazdy i jej najbliższych.

Zobacz także: Kaźmierska kusi biustem w bikini!

Dagmara Kaźmierska ze swoim pupilem.
Dagmara jest niekwestionowaną gwiazdą programu Królowe życia

Zapewne wierni fani programu stacji TTV zdążyli już zauważyć, że Dagmara Kaźmierska ma ogromny dystans do własnej osoby. Jej teksty stają się już powoli kultowe, a ona od lat udowadnia, że tylko pozytywne nastawienie do wszystkiego może nas uratować. Sama nigdy się nie poddaje i nawet z najgorszych sytuacji potrafi wyjść obronną ręką i z uśmiechem na ustach.

Zobacz także: Kaźmierska z synem zagrali w teledysku! Jak wypadli?

Królowa życia w mediach społecznościowych

Dagmara z dużą aktywnością prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła już okrągły MILION obserwatorów, co jest godne uznania. To właśnie tam teraz rozbawiła internautów do łez, zamieszczając krótki klip ze sobą w roli głównej!

Kaźmierska bawi do łez najnowszym nagraniem

Nikogo nie powinno dziwić poniższe nagranie. Dagmara Kaźmierska po raz kolejny udowodniła, że jej poczucie humoru nie zna granic, tak samo, jak dystans do siebie.

„HARASZO WSIE BUDIET HARASZO 😁😁😁Kochani ❤️Wszystko będzie dobrze ❤️Wszystko się ułoży ❤️Zostawmy to CZASOWI …🙏CZAS jest fenomenalny 👑Goi rany i rozwiązuje wiele problemów ❤️HARASZO, WSIE BUDIET HARASZO -pamiętaj o tym”

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo roześmianych emotikonek. Bez wątpienia niejednej osobie ten filmik poprawił humor!
Wam też?

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry