Połącz się z nami

Kaźmierska i Conan zagrali w teledysku! Mają talent?

Kaźmierska i Conan zagrali

Z życia gwiazd

Kaźmierska i Conan zagrali w teledysku! Mają talent?

Królowa życia nie daje nam o sobie zapomnieć. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska i Conan zagrali w teledysku disco-polo, który możemy zobaczyć już w sieci. Jak sobie poradzili? Musimy przyznać, że w takiej roli jeszcze ich nie widzieliśmy! Zobaczcie!

Dagmara Kaźmierska od wielu już lat obecna jest w polskim show-biznesie, a wszystko to dzięki produkcji stacji TTV „Królowe życia”. Od tamtej pory na pewno nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Jak wiemy, jednym z marzeń Dagmary było zagranie w filmie. 45-latka debiut na dużym ekranie ma już za sobą i teraz może śmiało spełniać kolejne swoje marzenia.

Nie da się ukryć, że największym oczkiem w głowie Kaźmierskiej jest jej syn Conan. Widzowie, którzy śledzą losy bohaterów „Królowych życia” poznali go, kiedy był małym chłopcem i na naszych oczach przeszedł ogromną metamorfozę.

Zobaczcie również: Dagmara Kaźmierska pokazała muskulaturę Conana. Jak on zmężniał!

Teraz wraz ze swoją mamą pojawił się w klipie!! Musicie to zobaczyć, bo po raz pierwszy Kaźmierska i Conan zagrali w teledysku!

Kaźmierska i Conan zagrali w teledysku!

Dagmara idzie jak burza i wszędzie jej pełno. Tym razem wraz z synem spróbowali swoich sił w teledysku do piosenki „Baw się dobrze” zespołu o ciekawej nazwie Jagodzianki. Dagmara w rytm muzyki podśpiewuje słowa: „Tam nad rzeką dziewczyna stała i swoje ciało ekskluzywnie eksponowała”. Conan zaś wcielił się w rolę amanta, który spotyka w lesie dziewczynę zbierającą jagody.

Teledysk w serwisie YouTube z udziałem Kaźmierskiej i jej syna zyskał już ponad 100 tysięcy wyświetleń. Komentarze pod klipem mówią same za siebie. Wiele osób nie kryje zaskoczenia tym, że w teledysku pojawiła się Królowa życia:

„Fajna piosenka pani Dagmary się nie spodziewałem, więc jestem zaskoczony.😲👑👸🏼👍🏻🙂”

„jak na debiut to nieźle wyszło, jest Dagmara z Królowych życia, to na pewno wielkie wyświetlenia będą będzie głośno!”

„Canon to jest jednak ciacho 😁”

Zobaczcie sami, jak Dagmara i Conan poradzili sobie w nowej roli!

Myślicie, że to nie ostatni raz, kiedy widzimy tę dwójkę w klipie? Jak Wam się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry