Dagmara Kaźmierska: [wiek, Instagram, mąż, syn, przeszłość]

23 sierpnia 2019
Przez: : KS

Dagmara Kaźmierska stała się ulubienicą widzów przez to, że występuje w popularnym programie Królowe życia. Jest jedną z gwiazd stacji TTV i pokazuje, jak wygląda jej życie na co dzień. Oprócz tego, ma za sobą intrygującą przeszłość. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Dagmara Kaźmierska: wiek

Gwiazda Królowych życia nigdy nie podała oficjalnie daty swoich urodzin. Natomiast w sieci pojawiają się dwie nieoficjalne. Pierwsza z nich to 12 kwietnia 1975 roku, natomiast druga 1968 rok. Ciężko wywnioskować to również po jej wyglądzie. Mianowicie, jak sama przyznaje nie wzbrania się przed ingerencjami w swoją urodę.

Dagmara Kaźmierska: syn

Podczas nagrań do telewizyjnego show często towarzyszy jej syn. Jego imię jest dość oryginalne. Kobieta swoje jedyne dziecko nazwała Conan. Bardzo często podkreśla, że ciężko pogodzić się jej z faktem, że chłopak dorósł i chce wieść swoje własne życie. Niewątpliwie bardzo go kocha i jest najważniejszą osobą w jej życiu.

Zobacz także: Wszystko o Conanie Kaźmierskim!

Dagmara Kaźmierska: mąż

Równie często możemy zobaczyć ją w towarzystwie niejakiego Jacka. Jest to wieloletni przyjaciel, a z czasem okazało się, że również ktoś więcej. W jednym z odcinków oświadczył się kobiecie. Oczywiście, ona przyjęła pierścionek. Bezsprzecznie każdy, kto ogląda ten program widział, że między tą dwójką jest chemia. Jednak cały czas wspólnie twierdzą, że są jedynie przyjaciółmi.

Zobacz także: Kaźmierska jest zakochana! Kim jest jej wybranek?

Dagmara Kaźmierska: Królowe życia

Królowe życia to program, w którym bogaci ludzie wiodą wystawne życie. W tym wszystkim towarzyszy im kamera. Niewątpliwie, Dagmara jest ulubienicą wielu fanów tego serialu. W związku z tym, że pojawia się w prawie każdym odcinku, możemy dowiedzieć się wiele interesujących faktów o jej życiu.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Dagmara Kaźmierska: programy i filmy

Oprócz tego, że jest gwiazdą TTV, pojawiła się także w programie Made in Maroko. Tam, razem z Jackiem udała się za granicę by rozwijać swój biznes. Dodatkowo, Patryk Vega zaproponował jej epizodyczną rolę w Kobietach mafii 2, którą przyjęła.

Dagmara Kaźmierska: przeszłość

Jeśli wierzyć mediom, w 2006 roku gwiazda była właścicielką agencji towarzyskiej. Co więcej, zapadł nawet prawomocny wyrok w tej sprawie. Oskarżono ją o działalność w grupie przestępczej, stręczycielstwo oraz sutenerstwo.

Dagmara Kaźmierska: Instagram

Jej profil na Instagramie nosi nazwę @queen_of_life_77. Obecnie obserwuje ją ponad milion internautów. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia i relacje.

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej