Dagmara Kaźmierska zdradziła swój przepis na bycie Królową życia! Oto kilka cennych rad!

7 kwietnia 2022
Przez: : MC

W sieci pojawiło się nagranie, w którym Dagmara Kaźmierska z przymrużeniem oka wyjaśnia, jak być Królową życia. Internauci nie kryją zachwytu!

Dagmara z programu Królowe życia

Kilka słów o Dagmarze

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki udziałowi w programie Królowe życia, w którym występuje od samego początku. W ekspresowym tempie zyskała sympatię widzów, a obecnie jest jedną z topowych polskich gwiazd.

Dagmara w programie występuje wraz z przyjacielem Jackiem oraz synem Conanem. Pokazują swoje życie codzienne, przygody i dzielą się swoimi przemyśleniami.

Zobacz także: Tak wyglądała Dagmara Kaźmierska lata temu

Obecnie Dagmara rozwija swoją karierę. W ostatnim czasie wydała autobiografię, która okazała się prawdziwym hitem. Ponadto działa w Egipcie, gdzie zajmuje się wynajmowaniem jachtu sygnowanego swoim imieniem. Aktywnie działa również w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których jest w kontakcie ze swoimi fanami, a także przeprowadza liczne kampanie reklamowe.

Przepis na bycie Królową życia

W ostatnich dniach Dagmara Kaźmierska była gościem programu Domówka u Dowborów, który prowadzi Joanna Koroniewska wraz z mężem – Maciejem Dowborem.

Zobacz także: Koniec przyjaźni Dagmary i Edzi

Aktorka postanowiła opublikować na swoim Instagramie zabawne nagranie, w którym poznajemy przepis Dagmary na bycie Królową życia. Wśród cennych rad jest spanie czy robienie tego, na co ma się ochotę. Nagranie powstało ze sklejenia kilku znanych wypowiedzi Dagmary. Pełne nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Post spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a masa internautów skomentowała film:

“Coś czuję że ta domówka przejdzie do historii 😲”

“Będę na pewno uwielbiam was i oczywiście Dagmarke też 🥰🥰🥰” – czytamy pod postem.

Oglądacie domówki u Dowborów?

źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej, Joanny Koroniewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej