Dagmara Kaźmierska zrobiła test na koronawirusa! Jaki jest jego wynik?

15 czerwca 2020
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska zrobiła kolejny test na koronawirusa! Warto zaznaczyć, że Królowa życia wykonywała go również miesiąc temu. Jaki jest jego wynik?

Dagmara Kaźmierska swoją popularność zawdzięcza udziałowi w popularnym programie telewizyjnym „Królowe życia”. Trzeba przyznać, że jest jedną z największych gwiazd tej produkcji. Widzowie cenią charyzmę, energiczność i humor Dagmary. Co ciekawe, na Instagramie śledzi ją ponad 862 tys. osób. Warto również wspomnieć o wypadku samochodowym, który spotkał Dagmarę w połowie 2019 roku. Kaźmierska mówi, że otarła się o śmierć. Musiała przejść wiele operacji, a dodatkowo przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła na szczęście pozytywne efekty. Od tamtej pory regularnie publikuje w sieci informacje o swoim powrocie do zdrowia. Nie tak dawno pokazała kulisy rezonansu magnetycznego, publikowała również zdjęcia ze szpitala i zdawała relacje z operacji.

Co ciekawe, Dagmara prowadzi swój butik z odzieżą. Ostatnio pokazała się w modnym dresie własnego projektu! Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Dagmara Kaźmierska zrobiła test na koronawirusa!

Warto zaznaczyć, że na całym świecie odnotowano prawie 8 mln przypadków zarażeń koronawirusem! W naszym kraju obecnie potwierdzono 29 392 chorych, z czego 1 247 to ofiary śmiertelne. Mimo zmniejszonych obostrzeń sytuacja wciąż nie jest stabilna.

Miesiąc temu Dagmara Kaźmierska po raz pierwszy wykonała test na obecność koronawirusa. Poinformowała wówczas, że kosztował on 550 złotych! W niedzielę Królowa życia postanowiła ponownie sprawdzić swój stan zdrowia. Na swoim Intagramie opublikowała zdjęcie z badania wraz z opisem. Czytamy:

“Dzień dobry Kochani 💙Kolejny test na COVID-19 💙UJEMNY 💙💪We Wrocławiu przy wejściu na Stadion możemy zrobić testy na obecność wirusa bez wychodzenia z auta 💙Wszystko w najwyższym zabezpieczeniu 😷jednorazowy długopis do wypełnienia ankiety , jednorazowe rękawiczki 💙Personel medyczny jak na zdjęciu 🦋Pełne bezpieczeństwo 💙Dochód przeznaczony jest na przeprowadzanie testów dla Personelu Medycznego 💙WSPIERAMY KOCHANI TYCH LUDZI 💙ONI NAJBARDZIEJ SĄ NARAŻENI 💙💙💙Całuję mocno 🦋”

Całe szczęście, że wynik okazał się negatywny!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz