Połącz się z nami

Dagmara Kaźmierska bierze ślub! Kim jest jej wybranek?

Dagmara Kźmierska bierze ślub!

News

Dagmara Kaźmierska bierze ślub! Kim jest jej wybranek?

Jakiś czas temu rzeczywiście zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana. Od tego czasu coraz częściej także porusza temat swojego przyszłego małżonka i planów z nim związanych. Dagmara Kaźmierska bierze ślub! Zobaczcie!

W programie „Królowe życia” możemy ją oglądać od samego początku. Z pewnością właśnie dzięki niemu pokochały ja miliony telewidzów, a zarazem zyskała ona wielu fanów. Nie ma się zatem co dziwić, że jej życiem interesuje się wiele osób.

W ostatnim czasie faktycznie u Dagmary w życiu nie było różowo, a wszystko to mogliśmy śledzić, oglądając siódmy sezon programu. Miała ciężki wypadek, potem długo dochodziła do siebie, miewając oczywiście chwile zwątpienia. Jednak nigdy nie opuszczało ją poczucie humoru. Niewątpliwie pomagało towarzystwo Jacka, który starał się zajmować jej czas, żeby nie myślała o tym, co złe.

Przeżyła też trudny czas w swojej przyjaźni z Edzią, jednakże tym razem okazały się to tylko chwilowe kłopoty. Finalnie bowiem była świadkiem na jej ślubie z Adamem w Wenecji, gdzie okazała się również, że Edzia jest w ciąży. Wiernie jej towarzyszyła także w przygotowaniach do tego wydarzenia.

Dagmara Kaźmierska bierze ślub!

Wówczas Dagmara wspominała, że być może ona będzie następna. Na pewno mówiła, że bardzo by również chciała miłości i ślubu.

Jakiś czas temu w wywiadzie faktycznie zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana. Dowiedzieliśmy się też, że jej wybranek jest młodszy od niej o dwa lata. Bardzo ją również kocha znosząc wszystkie jej „szaleństwa”.

„Jest bardzo dobrym człowiekiem, wyrozumiałym. Jest cierpliwy. Znosi moje wszystkie te jazdy. Kocha mnie. Porządny jest, ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. To, że jest przystojny, to się dziwię, że on mnie chce.”- powiedziała w wywiadzie Dagmara

Wówczas Dagmara na temat ślubu powiedziała, że pewnie będzie, ale nie wiadomo jeszcze kiedy, bo ukochany się nie oświadczył.

Teraz zaś pod zdjęciem zamieściła wymowny komentarz pisząc „mój przyszły małżonek”. Czy zatem oznacza to, że pierścionek już się pojawił?

„😱Niestety Mój przyszły małżonek KUMA WSZYSTKO. Aż za bardzo ⚖️🖤Więc nic tu w kulki nie przylecę 😜😜😜🙈😎Ale cóż…🤷‍♀️KOFFFAAAAMMMM😍😍😍Miejcie fajny wieczór Kochani ❤️” – napisała Dagmara.

Co myślicie o tej sprawie?

Jedno jest pewne w ósmym sezonie „Królowych życia”, wiele się wyjaśni. Zatem do zobaczenia przed telewizorami, już niebawem.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry