Dagmara odpowiedziała na krytykę Rafała z “Królowych Życia”! “On cały czas ma coś do mnie”

20 lutego 2020
Przez: : M.J

Podczas premiery filmu “Bad Boy”, na którym była obecna Dagmara Kaźmierska, dla jednego z portali skomentowała słowa Gabriela i Rafała, którzy nie zbyt pochlebnie wypowiedzieli się jakiś czas temu na jej temat. Co im odpowiedziała? Zobaczcie! Dagmara odpowiedziała na krytykę Rafała z “Królowych Życia”!

“Królowe Życia”, bo to właśnie mowa o bohaterach tej produkcji, już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Jedną z bohaterek, która zdobyła ogromne uznanie wśród telewidzów, jest Dagmara Kaźmierska. Kolejnymi bardzo lubianymi bohaterami tej produkcji są Rafał i Gabriel, którzy ostatnio niezbyt pochlebne wypowiedzieli się na temat fenomenu Dagmary Kaźmierskiej. Zobaczcie TUTAJ!

“Myślę, że w Polsce brakuje osób wyrazistych. Nic szczególnego poza taką wyrazistością. Nic więcej nie widzę takiego, co mógłbym powiedzieć, że jest wyjątkowa, ani nie ma przedstawionej swojej pracy zawodowej. Myślę, że na zasadzie: kolorowa, krzykliwa i tyle” – powiedział w wywiadzie Rafał Grabias

View this post on Instagram

A post shared by Rafał Grabias (@rafalgrabias)

Dagmara odpowiedziała na krytykę Rafała z “Królowych Życia”!

Kaźmierska pojawiła się na premierze filmu “Bad Boy” i to właśnie tam udzieliła wywiadu portalowi “Jastrząb post”. Jak odniosła się do słów Rafała?

“No jak Rafała uważa, tak jak uważa, to ja nie będę komentowała. Ja nie jestem człowiekiem, który robi wet za wet. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Przecież nie powiem, że to jest miłe, że koledzy ze wspólnego projektu tak się wypowiadają o mnie. Tym bardziej że ja nigdy nie powiedziałam na nich złego słowa. Zresztą ja jestem człowiekiem, który jest daleko od wszelkich takich uszczypliwości o innych ludziach”

Jak również dodała, wypowiedź panów jest dla niej przykra. Tym bardziej że Rafał wypowiedział się na temat jej strony zawodowej:

“To jest nawet komiczne usłyszeć to od osoby, która w swoim życiu nie przepracowała nawet dnia. Żeby Rafał przepracował 5% tego, co ja, to by było dobrze. Ale nie mnie się wypowiadać. Powiedział, jak powiedział”

Królowa Życia dodała, że nie przejmuje się już takimi komentarzami, bo to nie pierwszy raz i nie pierwsza negatywna wypowiedź na jej temat. Jak również zaznaczyła, nie wie, dlaczego Rafał cały czas ma “coś” do niej.

“On cały czas ma coś do mnie. Nie wiem co, bo ja mu nigdy nic nie zrobiła. Wręcz przeciwnie mam sympatię do nich. […] Co ja Ci Rafał mogę powiedzieć? Jak mnie nie lubisz, to Ci przecież głowy za to nie urwę”.

A Wy co myślicie o całej tej sytuacji? Jest szansa, że Rafał kiedyś polubi Dagmarę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz