Popularność Kaźmierskiej to żaden fenomen?! Gabriel i Rafał mają swoją teorię!

13 lutego 2020
Przez: : M.J

Rafał i Gabriel podczas jednego z wywiadów zostali zapytani o to, co myślą na temat fenomenu Dagmary Kaźmierskiej. Ich słowa niekoniecznie muszą spodobać się Królowej Życia, bo panowie nie owijali w bawełnę! Zobaczcie, co myślą na temat jej popularności! Popularność Kaźmierskiej to żaden fenomen?!

Rafał i Gabriel od wielu już lat zasilają szeregi programu stacji TTV Królowe Życia. Można śmiało powiedzieć, że są najbardziej znaną homoseksualną parą w naszym kraju i po Dagmarze Kaźmierskiej i Jacusiu, jednym z najbardziej lubianych duetów w tym programie. Widzowie chętnie śledzą ich losy, a oni nie raz dostarczali nam dawki emocji, pokazując swoje życiowe perypetie.

Panowie poszło o krok dalej i już teraz możemy zobaczyć ich na dużym ekranie. W piątek 7 lutego premierę miał film 365 dni na podstawie książki Blanki Lipińskiej. To właśnie tam panowie wcielili się w rolę włoskich projektantów. Zapewne była to dla nich przysłowiowa bułka z masłem, bo sami na co dzień mają wiele wspólnego z modą. Zaznaczmy, że Dagmara miała również swoje pięć minut na dużym ekranie w filmie Patryka Vegi “Kobiety mafii 2”!

Niemniej jednak, podczas premiery filmu 365 dni udzielili wywiadu jednemu z portali, a zapytani o fenomen Kaźmierskiej nieco zaskoczyli nas swoimi wypowiedziami. Zobaczcie, co myślą na temat Dagmary!

Popularność Kaźmierskiej to żaden fenomen?!

Reporterka portalu Jastrząb post zapytała panów, w czym ich zdaniem tkwi fenomen Dagmary Kaźmierskiej, za którą stoi cała rzesza fanów:

“Jest popularna, no bo każdy ma swoich fanów”-odpowiedział wymijająco Gabriel.

Jednak jego partner życiowy był nieco bardziej wylewny. Jak możemy usłyszeć, jego zdaniem nie ma w Dagmarze nic szczególnego:

“Myślę, że w Polsce brakuje osób wyrazistych. Nic szczególnego poza taką wyrazistością. Nic więcej nie widzę takiego, co mógłbym powiedzieć, że jest wyjątkowa, ani nie ma przedstawionej swojej pracy zawodowej. Myślę, że na zasadzie: kolorowa, krzykliwa i tyle”.

Zgadzacie się z nimi? A może macie całkowicie inne zdanie na ten temat?  Jesteście team Dagmara czy team Rafał i Gabriel?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz