Dagmara planuje spotkanie z prezydentem! Powód wizyty rozbawi Was do łez! [Królowe życia 9]

21 października 2020
Przez: : P.Z.

Kolejny sezon „Królowych życia” na dobre zagościł na antenie stacji TTV. Oczywiście nie może zabraknąć w nim Dagmary. W kolejnych odcinkach również ją zobaczymy. Tym razem spędzi ona wakacyjny weekend nad morzem. Dlaczego zatem Dagmara planuje też spotkanie z prezydentem? Czy jej się to uda? Sprawdźcie sami!

Połowa nowego sezonu “Królowych życia” za nami. Trzeba przyznać, że ten sezon faktycznie wyróżnia się spośród wcześniejszych. Nie oglądamy w nim bowiem już Gabriela i Rafała, którzy po latach zrezygnowali z uczestnictwa w programie. Pojawili się za to nowi bohaterowie. Niezmiennie jednak tytułowe „Królowe życia” będą szokować, wprawiać w dobry humor, a czasem też doprowadzać do łez swoich fanów. Nie mogło zabraknąć jednak Izy i Kasi oraz oczywiście tak bardzo lubianej od lat Dagmary.

W szesnastym odcinku dziewiątego sezonu będziemy mieli okazję zobaczyć, jak królowa spędza czas nad polskim morzem. Dagmara postanowiła wybrać się razem z Conanem do Juraty, aby zrelaksować się w ostatnich dniach wakacji.

Dagmara planuje spotkanie z prezydentem. Królowe życia 9. odc. 16

Przy okazji odwiedzili znajomą Dagmary, Violę, która spędza na półwyspie całe wakacje. Kaźmierska dowiedziała się również, że do Juraty przyjechał prezydent i dlatego też nie ma zasięgu. Jak wyjaśniła Dagmarze przyjaciółka, zawsze tak jest, jak prezydent przyjeżdża na półwysep.

“Sprawa, tak poważna troszkę była, bo jak to bez internetu. Ani kliknąć “Kup teraz”, ani coś oglądnąć … “ – powiedziała Dagmara

W tej sprawie właśnie Dagmara postanowiła, że porozmawia z prezydentem osobiście. Dlatego razem ze znajomymi i Canonem wybrali się do jego wakacyjnej siedziby.

“… Niech zrobi porządek z internetem, może przyjeżdżać, ale internet niech będzie”– powiedziała Dagmara

Zobaczcie zatem fragment programu!

Czy Dagmarze rzeczywiście uda się spotkać z prezydentem? Wszystko wyjaśni się już w najbliższy piątek w premierowym odcinku programu. Będziecie oglądać? Bo fani komentujący fragment “Królowych życia”, zamieszczony w sieci z pewnością tak.

“😂😂😍 nie mogę się już doczekać. To jest kobieta …”

“Haha 😂😁 Kocham ją ! ❤️ A panie do kogo ? Do prezydenta ! 😂”

“Haha już nie mogę się doczekać 💜💜💜”

Przypominamy przy tym, że premierowe odcinki „Królowych Życia” w każdy czwartek i piątek o godz. 22:15 na antenie stacji TTV.

Więcej o programie tutaj!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz