Dagmara przeprasza za wpis i zdradza, że jest ZAKOCHANA!! Kto podbił serce “Królowej Życia”?

8 października 2019
Przez: : M.J

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o ostrym wpisie Dagmary Kaźmierskiej, która wdała się w polemikę z internautką! Jak wiemy, królowa życia nie raz pokazała, że nie warto z nią zadzierać. Niestety ostry wpis podzielił jej fanów! Dagmara przeprasza za wpis i zdradza, że jest zakochana!! Kto jest jej wybrankiem? Zobaczcie!

Wszyscy fani programu “Królowe Życia” dobrze wiedzą, że Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w tym programie. Nie raz udowodniła, że jej niewyparzony czasami język sprawił jej nie raz kłopoty i tak się stało tym razem. Jej ostra odpowiedź na komentarz jednej z internautek podzielił jej fanów. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Dagmara należy również do tych osób, które potrafią przyznać się do błędów, a jak wiadomo, popełniła ich ona w swoim życiu niemało. Przypominamy, że kiedyś została skazana prawomocnym wyrokiem za kierowanie grupą przestępczą, a jej biznesem były agencje towarzyskie. Tamte czasy Kaźmierska ma już za sobą i na pewno zapamięta tamtą lekcję do końca życia.

Dagmara przeprasza za wpis i zdradza, że jest zakochana!!

Przypomnijmy w skrócie, że cała afera zaczęła się od komentarza jednej z internautek, w którym czytamy “ćwiczy, żeby jak najszybciej z burdelu uciekać hahahah”.

Na te słowa postanowiła, jak już teraz wiemy, pod wpływem emocji, zareagować Dagmara. Jak sama wyznała, niepotrzebnie dała się sprowokować, a refleksja nadeszła trochę za późno.

“Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie ?Refleksja przyszła później , że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami ?”.

Dagmara w najnowszym wpisie wyznaje, że jej aktualny stan zdrowia, (przypomnijmy, że po wypadku nadal walczy z tym, aby mogła wrócić do pełnej formy), daje się jej we znaki. To właśnie podczas jednego z gorszych dni natrafiła na ten komentarz, obok którego wtedy nie mogła przejść obojętnie i odpisała, niestety jak to ma w swoim stylu nieco za ostro!

Niemniej jednak należą się Dagmarze słowa pochwały, że potrafi się przyznać do błędu i przeprosić za swoje, czasami nieprzemyślane, zachowanie.

Z najnowszego wpisu Dagmary dowiadujemy się również, że jest w końcu ZAKOCHANA!

Niestety na oficjalną wiadomość, kto zajął serce Dagmary, przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać, bo jak sama napisała 

“to jeszcze tajemnica , kto jest moim Misiem ????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️”.

My nie możemy się doczekać, aż zdradzi, kim jest jej ukochany! Na pewno musi być również kolorową postacią, aby dotrzymać Dagmarze tempa!!

Domyślacie się, kto mógł zająć serce szalonej Dagmary?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz