Kaźmierska ostro odpowiada internautce! “Tak się pani spodoba praca w burdelu, że nie będzie pani myśleć o żadnej ucieczce”!

7 października 2019
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska od samego początku programu “Królowe Życia” przypadła w gusta telewidzów. Ma bardzo dużą rzeszę fanów, którzy z chęcią śledzą jej szalone pomysły. Jednak zawsze znajdzie się ktoś, komu nie do końca odpowiada styl życia Dagmary. Jedna z internautek postanowiła dosadnie skomentować jej poczynania, co nie uszło uwadze Dagmary. Kaźmierska ostro odpowiada internautce! Zobaczcie!

Dagmara Kaźmierska to chyba najbarwniejsza postać w programie “Królowe Życia”. Już od wielu lat możemy śledzić jej codzienne perypetie, a kobiecie niemal zawsze u boku towarzyszy jej przyjaciel Jacuś. Dagmara znana jest również ze swoich ciętych wypowiedzi i nie raz pokazała, że z “królową” się nie zadziera!

Jej barwna osobowość wzbudza u niektórych wielką sympatię, niemniej jednak jak zawsze znajdzie się ktoś, kto musi jej dopiec. Na pewno jej przeszłość wzbudza niemałe emocje i nie raz przez to stała się obiektem do hejtu czy nieprzychylnych komentarzy.

Przypomnijmy, że Kaźmierska przed programem i nim stała się rozpoznawalna prowadziła agencję towarzyską. Ma również wyrok za kierowanie grupą przestępczą i stręczycielstwo! Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Kaźmierska ostro odpowiada internautce!

W najnowszej serii “Królowych Życia” możemy zobaczyć Dagmarę, która wraca do formy po wypadku. Na fanpage’u programu w mediach społecznościowych pojawił się filmik, na którym Dagmara przechodzi rehabilitację. Jedna z internautek skomentowała ten post, który zwrócił uwagę Dagmary!

“cwiczy żeby jak najszybciej z burdelu uciekac hahahah”– napisała internautka.

Źródło:
https://www.facebook.com/TelewizjaTTV/

Każdy, kto śledzi program wie, że Dagmara słynie z ciętego języka i nie raz to udowodniła. Tym razem również nie przeszła obojętnie obok takiego wpisu i dosadnie odpowiedziała internautce.

“Droga Pani Sylwio . A dlaczego miałabym UCIEKAĆ Z BURDELU ? Ucieka się przed Policją lub jak biją ?Ale żeby z BURDELU uciekać -pierwsze słyszę .Proszę zapytać Męża czy uciekał ( bo zakładam , że odwiedzał tego typu przybytki -choć mogę się mylić ?) Lub polecam Pani przyjąć się do pracy ( z Pani urodą zarobek z pewnością nie będzie imponujący , ale z czasem nadrobi Pani umiejętnościami -mam nadzieję ??) I gwarantuję TAK SIĘ PANI SPODOBA PRACA W BURDELU , ŻE NIE BĘDZIE PANI MYŚLEĆ O ŻADNEJ UCIECZCE . Pozdrawiam serdecznie ?”


Źródło:
https://www.facebook.com/TelewizjaTTV/

Post Kaźmierskiej polubiło prawie 300 osób i wywiązała się pod nim naprawdę obszerna dyskusja. Królowa życia dodatkowo napisała, że czasami trzeba być po prostu chamem dla niektórych ludzi.

“?dlatego taką odpowiedź dostała tępa dzida. Bo czasem trzeba naprawdę być chamem dla niektórych ….”.

Źródło:
https://www.facebook.com/TelewizjaTTV/

Hejt w naszych czasach, a szczególnie w sieci jest niestety obecny cały czas i naprawdę ciężko go zwalczyć. Niemniej jednak, czy przystoi celebrytce w tak ostry sposób odpisywać? To już każdy sam sobie musi odpowiedzieć na to pytanie!

Co sądzicie o poście Dagmary Kaźmierskiej? Nie za ostro potraktowała internautkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. PANTERA2010 pisze:

    Uważam że Dagmara jest już zmęczona tego typu uwagami zwłaszcza że po prostu nie doszła całkowicie do zdrowia.To jest sprawa Dagmary co się działo,w jej życiu Pani Sylwii…Każdy ma coś za koszulą…Życzę zdrowia Dagmarze i pozdrawiam❤❤❤