Połącz się z nami

Dagmara z „Królowych życia” jako brunetka?! Zobaczcie jak wyglądała!

Moda i uroda

Dagmara z „Królowych życia” jako brunetka?! Zobaczcie jak wyglądała!

Dagmara Kaźmierska codziennie raczy nas zdjęciami na swoim profilu w mediach społecznościowych. Królowa życia ostatnio pokazała zdjęcie swojego ukochanego syna Conana i to on miał być głównym bohaterem, jednak coś innego zwróciło uwagę internautów! Zobaczcie jak wyglądała Kaźmierska jako brunetka!

Bizneswoman z Kłodzka ma bardzo krzykliwy wizerunek. Jej mocny makijaż, sztuczne rzęsy, blond włosy i biżuteria to bez wątpienia jej znak rozpoznawczy. Jednak jak się okazuje nie zawsze tak wyglądała, a stara fotografia wisząca na ścianie w domu Dagmary zdradziła jej wizerunek sprzed lat! Trzeba przyznać, że Kaźmierska przeszła ogromną metamorfozę!

Kaźmierska z przytupem wkroczyła do świata celebrytów. Program w stacji TTV „Królowe życia” okazał się dla niej strzałem w dziesiątkę, dzięki czemu przysporzyła sobie całą rzeszę fanów, którzy uwielbiają jej niekonwencjonalne podejście do życia.

Jak wiadomo, celebrytka na każdym kroku podkreśla, że najważniejszą osobą w jej życiu jest jest syn Conan i to właśnie zdjęcie na którym chłopak miał być w roli głównej, zwróciło uwagę internautów na coś zupełnie innego.

Na fotografii widzimy Conana w opasce ze świecącymi rogami, a podpis zdjęcia brzmi:

„Od małego diabeł. Rogi Conankowi zostały do dziś”.

I chociaż faktycznie to chłopak miał być główną postacią zdjęcia, gwiazda TTV nie zwróciła uwagi na jeden szczegół. Mianowice na ścianie nad głową chłopaka znajduje się pamiątkowa fotografia Dagmary z malutkim wtedy Conankiem, na którym kobieta pozuje w ciemnych długich włosach! Zobaczcie jak wielką przemianę przez te kilkanaście lat przeszła celebrytka!

Pod zdjęciem pojawiła się jak zawsze lawina komentarzy od fanów Dagmary. Jednak większość internautów zwróciła uwagę na pamiątkową fotografię. W komentarzach czytamy:

„Urocza fotka”,

„A mama to się nic nie zmienia ??”,

„Zdjęcie powyżej sztos mam wrażenie, że się nie zmieniłaś oprócz włosów”.

My również uważamy, że gdyby nie obecna krótka blond fryzura Dagmary, to nie wiele się zmieniła od tamtych czasów. Na fotografii widać również, że od zawsze Kaźmierska miała słabość do błyskotek i świecącej biżuterii!

 A może celebrytka powinna pomyśleć o zmianie koloru włosów? Jak uważacie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry