Dagmara z “Królowych Życia” pochwaliła się klapkami. Cena zwala z nóg!

25 stycznia 2020
Przez: : J.J

Dagmara Kaźmierska zachowuje się i ubiera jak na królową przystało. Dziś, po raz kolejny pochwaliła się swoją nową zdobyczą. Jak myślcie ile mogą kosztować klapki, których nie powstydzi się sama królowa? Dagmara z “Królowych Życia” pochwaliła się klapkami. Cena zwala z nóg!

Program “Królowe Życia” skupia w sobie gwiazdy, które pokazują, że dla nich liczy się luksus i bogactwo. Uczestnicy nie ukrywają tego, że za niektóre rzeczy są w stanie zapłacić więcej, jeśli tylko coś im się spodoba. Jedną z uczestniczek, która lubi chwalić się swoim bogatym życiem, pełnym przepychu i luksusu jest Dagmara Kaźmierska.

Dagmara to mama Conana, którego kocha bez granic i którego wychowuje na mądrego mężczyznę. Matka i syn mają ze sobą wspaniały kontakt. Niedawno wybrali się nawet na wspólny urlop. Postanowili udać się w miejsce, gdzie nie brakuje słońca, wybierając rajskie Malediwy, na których pozowali na tle pięknych krajobrazów.

Dagmara w programie zwraca na siebie uwagę, przez niebanalne stylizacje.
Kobieta jest miłośniczką wszystkiego, co się błyszczy i zwraca na siebie uwagę. Niedawno informowaliśmy Was o jednej z sukienek Dagmary, którą zaprezentowała podczas urlopu.TUTAJ możecie zobaczyć ile trzeba wydać na taką kreację, by prezentować się w iście królewskim stylu.

Dagmara z “Królowych Życia” pochwaliła się klapkami. Cena zwala z nóg!

Dziś, Dagmara pochwaliła się swoją kolejną stylówką. Tym razem padło na klapki. Na swoim InstaStory kobieta opublikowała nową zdobycz, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć, ile trzeba zapłacić za kolejny element garderoby Królowej.

Klapki, które zaprezentowała Dagmara pokryte są całe w mięciutkim, różowym futerku. Pochodzą ze sklepu IceQueen, a ich model to All Minki Cotton Candy.

Cena jak na królową przystało, bowiem by stać się ich posiadaczami trzeba zapłacić niemałą kwotę, bo aż 1100 zł – sprawdźcie TUTAJ!

To kolejna część garderoby Dagmary Kaźmierskiej, której cena robi ogromne wrażenie!

Co uważacie o klapkach królowej? Przeznaczylibyście tyle na ich zakup?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. . Stanley pisze:

    Lubię Dagmarę ,tylko te futra okupione cierpieniem ,mogłaby to zmienić,chyba jest tego šwiadoma…