Połącz się z nami

Dagmara z programu „Królowe Życia” dostała wyrok! Nie uwierzysz za co!

Z życia gwiazd

Dagmara z programu „Królowe Życia” dostała wyrok! Nie uwierzysz za co!

Dagmara Kaźmierska swoją rozpoznawalność i popularność zyskała dzięki programowi „Królowe życia”. Serial dokumentalny opowiada o kobietach, które osiągnęły sukces i żyją według swojego scenariusza. Jednak, jak przyjrzymy się bliżej przeszłości jednej z nich, nie jest ona tak kolorowa, jak mogło się wydawać!

Dagmara została przedstawiona przez producentów show, jako bezkompromisowa i otwarta na ludzi kobieta, która po latach wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego Kłodzka.

„Z powrotem do Kłodzka przygnała ją tęsknota za bliskimi. Męczył ją ogrom Ameryki, uliczne korki i wieczny pośpiech. Ale amerykańskie upodobanie do rozmachu weszło jej już krew. Lubi błyszczeć. Bez biżuterii i szpilek z domu nie wychodzi. Lubi futra, stylowe meble i mercedesy. Wychowuje 15-letniego syna Conana i buduje dyskotekę marzeń. Ma żyłkę do interesów. Za dużo przeklina i za głośno krzyczy, ale serce ma gołębie”. – możemy przeczytać w informacji promującej program „Królowe życia”.

Chociaż Dagmara wzbudza wielką sympatię wśród widzów, to nie wszyscy wiedzą, jaką przeszłość ma za sobą Królowa Życia. Wiele osób ma jej za złe, to, co robiła. Jak się okazuję, Dagmara była właścicielką agencji towarzyskiej, którą prowadziła przez cztery lata. Jej klub o nazwie „Heidi” znajdował się w powiecie kłodzkim i znał go niemal każdy. Bywali w nim zawodowi kierowcy, wpadali tam również mieszkańcy powiatu kłodzkiego. W agencji towarzyskiej, gdzie kobiety świadczyły usługi seksualne za pieniądze, był ustalony przez właścicielkę cennik, w którym zawsze połowa kwoty trafiała do rąk właściciela.

Dagmara została zatrzymana w 2009 roku. Jak możemy się dowiedzieć z oświadczeń Prokuratury Okręgowej w Świdnicy

„Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby-formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną”.

„W momencie, gdy któraś z zatrudnionych w agencji kobiet, chciała skończyć z tym procederem, były nakładane na nią kary finansowe. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych” – poinformował ówczesny rzecznik prasowy.

Dagmara w jednym z odcinków programu nadawanego na stacji TTV sama przyznała się, że kilka lat spędziła w więzieniu. Bohaterka serialu została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Jednak producenci show nie wspomnieli o tym. Badania śledczych wykazały również, że Dagmara dwukrotnie dopuściła się handlu ludźmi.

„Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli, aby odeszły one z agencji”– powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Mroczna przeszłość Dagmary ciąży na niej nadal, a sama zainteresowana podkreśla na każdym kroku, że gdyby mogła cofnąć czas, nie zrobiłaby tego po raz drugi.

„Nigdy bym tego nie zrobiła. Drugi raz nie przeżyłabym rozłąki z moim synem. On jest dla mnie najważniejszy. Tęsknota za nim była dla mnie bardzo ciężka, nie do zniesienia. Dla niego było to jeszcze gorszym przeżyciem. Mój biznes doprowadził do fatalnych w skutkach konsekwencji. Nigdy więcej nie mogę już czegoś takiego zrobić mojemu dziecku. Nie mogę go narazić na ponowną rozłąkę”.

Dziś Dagmara nie chce pamiętać o swojej trudnej przeszłości. Podkreśla, że te wydarzenia z jej życia dużo ją nauczyły, a za swoje grzechy już odpowiedziała. W jednym z odcinków programu opowiedziała o swojej przeszłości i mimo tego, że widzowie poznali już jej historię, nadal darzą ją wielką sympatią. Dowodem na to może być jej własny program, w którym to ona będzie główną gwiazdą. Stacja TTV wyemitowała show „Made in Maroko”, w którym Kaźmierska wraz ze swoim przyjacielem Jackiem podróżują po tym kraju, by rozwijać kontakty biznesowe i przy okazji poznać tamtejszą kulturę.

Widzieliście, któryś z programów, w którym występuje Dagmara? Co myślicie o jej skomplikowanej przeszłości?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry