Dajte Muzika: [wiek, Eurowizja Junior, Instagram]

19 grudnia 2021
Przez: : KS

Dajte Muzika to zespół z Macedonii Północnej, który będzie reprezentował swój kraj podczas konkursu Eurowizji Junior, który w 2021 roku obędzie się we Francji, a konkretnie Paryżu. Eksperci i fani tego plebiscytu nie mają wątpliwości, że są jednymi z faworytów do wygranej. Sprawdźmy, co wiadomo na ich temat!

Dajte Muzika: skład

Okazuje się, że w skład zespołu, który będzie reprezentował Macedonię Północną podczas Eurowizji Junior 2021 wchodzi czworo młodych artystów. Mianowicie, dwie dziewczynki: dwunastoletnie Kristina Mukaetova i Anastasija Dzabirska oraz dwóch chłopców: dwunastoletni Filip Popovski oraz trzynastoletni Miha Gigov.

Cała czwórka pochodzi ze stolicy swojego kraju, a muzyka jest w ich życiu czymś naprawdę ważnym. Co ciekawe, nie każde z nich marzy jednak by tylko z tą dziedziną związać swoją przyszłość. Mimo to, nie da się ukryć, że łączy ich wielki talent oraz obycie na scenie.

Aby było jeszcze ciekawiej, młodzi wokaliści zostali połączeni w zespół specjalnie na potrzeby Eurowizji Junior. Ich nazwa wzięła się od popularnego w Macedonii Północnej programu telewizyjnego o tym samym tytule. Występują w nim utalentowane muzycznie dzieci, a sama produkcja wypromowała już kilka gwiazd.

Dajte Muzika Eurowizja Junior
Dajte Muzika Eurowizja Junior 2021

Zobacz także: Co wiemy o Tanji Mieżencewej – reprezentantce Rosji na Eurowizji Junior 2021?

Dajte Muzika: Eurowizja Junior

To jeden z nielicznych przypadków, kiedy Macedonia Północna decyduje się wysłać jako swojego reprezentanta zespół. Mimo to, głęboko wierzą, że młodzi artyści są w stanie osiągnąć duży sukces.

Nie da się ukryć, że na Eurowizji Junior 2021 Macedonia zalicza się do grona największych faworytów. Oprócz nich, zdaniem ekspertów i internautów duże szanse mają także Armenia, Polska oraz Rosja.

Zwycięzcę w konkursie Eurowizja Junior 2021 poznamy już 19 grudnia 2021 roku. Tegoroczny finał rywalizacji pomiędzy młodymi artystami odbędzie się tym razem w Paryżu.

Dajte Muzika: Instagram

Zespół, który będzie w tym roku walczył o wygrana na Eurowizji Junior w barwach Macedonii Północnej oraz program o tej samej nazwie prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dajtemuzikaofficial.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz