Tanja Mieżencewa: [wiek, Eurowizja Junior, Instagram]

19 grudnia 2021
Przez: : KS

Tanja Mieżencewa to jedna z młodych wokalistek, które wezmą udział w konkursie Eurowizji Junior 2021. Nie da się ukryć, że dziewczynka jest stawiana w gronie faworytów do zwycięstwa. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze, a także życiu prywatnym!

Tanja Mieżencewa: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na temat młodej wokalistki. Mianowicie, dziewczynka urodziła się 14 grudnia 2009 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 12 lat. Wiadomo także, że urodziła się w Moskwie. Co ciekawe, zamiłowanie do muzyki odkryła już jako kilkulatka. Swój talent zaczęła szlifować pod okiem utalentowanych, cenionych artystów.

Niewątpliwie, w duże zdumienie może sprawić inna z pasji młodej artystki. Mianowicie, okazuje się, że dziewczynka należy do trupy cyrkowej. Uwielbia gimnastykę powietrzną i doskonale czuje się także na tamtejszej scenie. Oprócz tego, w wolnych chwilach, jeśli jeszcze takie znajduje, ćwiczy grę na pianinie i tańczy.

Tanja Mieżencewa Eurowizja Junior
Tanja weźmie udział w Eurowizji Junior 2021

Zobacz także: Co wiemy o Malenie Fox – reprezentantce Armenii na Eurowizji Junior 2021?

Tanja Mieżencewa: Eurowizja Junior 2021

Okazuje się, że to nie pierwszy raz kiedy Rosjanka zaprezentuje swoje umiejętności na Eurowizji dla najmłodszych. Otóż, dziewczynka wystąpiła już w tym prestiżowym konkursie w 2019 roku. Wtedy, finał przesłuchań odbywał się w Polsce, a konkretnie w Gliwicach. Ostatecznie, przygodę z Eurowizją Junior zakończyła na 13. miejscu. Wtedy podczas występu na scenie towarzyszył jej Denberel Oorzhak.

Co ciekawe, Rosja słynie z wielu chętnych kandydatów do reprezentowania swojego kraju podczas Eurowizji Junior. Podczas eliminacji Tanja pokonała aż 500 konkurentów. Ostatecznie będzie reprezentować Rosję w Paryżu już 19 grudnia 2021 roku. Między innymi, jej konkurentką będzie Sara Egwu-James z Polski, która także jest stawiana w roli faworytki.

Tanja Mieżencewa: Instagram

Profil młodej wokalistki z Rosji możemy znaleźć na Instagramie pod nazwą @tanya.mezhentseva. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 128 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz