Połącz się z nami

Dance Dance Dance 3: Wielkie zmiany w gronie uczestników! Jedna z par zrezygnuje?

Na planie DDD doszło do zarażenia koronawirusem

Rozrywka

Dance Dance Dance 3: Wielkie zmiany w gronie uczestników! Jedna z par zrezygnuje?

Dance Dance Dance to program, który w szybkim tempie zdobył sympatię widzów. Obecnie trwa jego trzecia edycja, która cieszy się równie ogromną popularnością, jak dwie poprzednie. Jak się okazuje, z sześciu par skład uczestników prawdopodobnie uszczupli się o jedną. Co jest tego przyczyną? Przekonajcie się!

Taneczny program TVP

Program DDD doczekał się w naszym kraju już trzech edycji. Każda z nich skupia przed telewizorami masę widzów, którzy chętnie oglądają taneczne poczynania gwiazd i ich towarzyszy. W pierwszej edycji w jury zasiedli Piotr Kupisz, Ewa Chodakowska oraz Ida Nowakowska. Następnie miejsce trenerki zastąpiła Anna Mucha. W trzeciej natomiast jury zmieniło się o dwie osoby. Swoją pozycję zatrzymała jedynie Ida Nowakowska, koło której zasiadł niezwykle wymagający Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk.

Koronawirus na planie DDD

Trzecia edycja Dance Dance Dance już na wstępie musiała zostać przeniesiona w czasie o dwa tygodnie ze względu na panującego na planie koronawiursa. Widzowie musieli uzbroić się w cierpliwość, jednak już na wstępie nie zabrakło wielu emocji.

Zobacz także: Egurrola ocenił swoje zachowanie jako juror!

Zobacz także: W jury zasiądzie czwarty juror?

Jedna z par zrezygnuje z udziału w tanecznym show?

Choć wydawać by się mogło, że największe problemy już za produkcją, nie do końca tak jest. Jedna z par, którą tworzą Olga Łasak i Paweł Cieślak prawdopodobnie będzie musiała zrezygnować z udziału w programie. Wszystko to za sprawą powikłań po koronawirusie. Na nagraniu, który został zamieszczony na oficjalnej stronie programu Olga przyznała:

„Zostaliśmy wysłani ma testy. Okazało się niestety, że są pozytywne”

Olga zdradziła również, jak przeszła zarażenie. Miała wysoką gorączkę oraz bardzo bolały ją mięśnie i kości. Paweł natomiast miał zaatakowane płuca i kaszlał krwią.

Ola i Paweł przyznali, że koronawirus nie tylko odbiera człowiekowi zdrowie fizyczne ale i psychiczne. Koronawirus wpłynął na formę uczestników i uniemożliwił im intensywne trenowanie w programie Dance Dance Dance:

„W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety, do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super. Czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę.”

Para prawdopodobnie zrezygnuje z udziału w programie. Niemnie jednak informacja ta zostanie ogłoszona oficjalnie dopiero podczas najbliższego odcinka – w piątek o godzinie 20:35.

Myślicie, że to koniec przygody Olgi Łasak i Pawła Cieślaka w programie DDD?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry