Daniel Borzewski: [Mister Supranational, wiek, Instagram]

7 listopada 2019
Przez: : KS

Daniel Borzewski nie miał konkurencji w wyborach Mistera Polski i to on zdobył ten tytuł! W związku z tym, postanowiliśmy sprawdzić, co wiadomo na jego temat.

Daniel Borzewski: wiek

Świeżo upieczony Mister Polski ma 23 lata. Na co dzień mieszka w Warszawie. Jest tancerzem, a swoje umiejętności doskonali w jednej ze szkół Agustina Egurroli. Okazuje się, że występy przed kamerami nie są mu obce. Telewidzowie mogli zobaczyć go w programach takich jak Dance Dance Dance, Taniec z gwiazdami, czy Mam Talent. Występował także podczas letniej trasy koncertowej Lato, Muzyka, Zabawa.

Daniel Borzewski: Mister Polski 2019

6 listopada 2019 roku w warszawskim teatrze Capitol miejsce miała finałowa gala wyborów najprzystojniejszego Polaka. Daniel stanął do rywalizacji z 27 innymi mężczyznami. Jury, w którego składzie zasiadły między innymi Dominika Tajner i Gosia Andrzejewicz, zgodnie stwierdziło, że pozostał on bez konkurencji. Gratulacjom nie było końca, a na widowni pojawiło się wiele gwiazd polskiego show biznesu. Niewątpliwie, to duże osiągnięcie, które może otworzyć mu drzwi do dalszej kariery.

Zobacz także: Daniel Borzewski Misterem Polski 2019

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Daniel Borzewski: dziewczyna

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, czy serce najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce należy już do jakiejś kobiety. Jednakże, możemy być pewni, że podczas gali finałowej wpadł w oko wielu paniom. Być może z biegiem czasu, kiedy zacznie być bardziej rozpoznawalny dowiemy się jeszcze więcej na jego temat.

Daniel Borzewski: Mister Supranational

Mister Polski 2019 będzie reprezentował Polskę na tegorocznych wyborach Mister Supranational 2021. Czy Daniel Borzewski ma szansę zdobyć tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na świecie?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Daniel Borzewski: Instagram

Daniel prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @daniel.borzewski. Na chwilę obecną jego aktywność obserwuje prawie 30 tysięcy użytkowników. Możemy znaleźć tam dużo zdjęć z sesji, które bezsprzecznie mogą robić wrażenie. Warto dodać, że mężczyzna został również nagrodzony tytułem Mister Social Media.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej