Mister Polski 2019 wybrany! Kim jest Daniel Borzewski?

7 listopada 2019
Przez: : W.M.

Wczorajszego wieczoru w wyborach Mister został wyłoniony najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce. Mister Polski 2019 wybrany, a tytuł otrzymał Daniel Borzewski.

View this post on Instagram

A post shared by Mister Polski (@misterpolski)

Mister Polski 2019 wybrany!

Wczoraj 6 listopada odbyła się uroczysta gala finałowa Wyborów Mister Polski 2019 w Teatrze Capitol w Warszawie. Uroczystość poprowadziła Lenka Kliment i Mateusz Szymkowiak. W konkursie wystartowało 28 kandydatów, a zespół jury, w którego skład wchodziła m.in. Gosia Andrzejewicz, miał nie lada problem z wyborem zwycięzcy. Finałowa gala Mistera Polski to jedno z najgorętszych wydarzeń polskiego show-biznesu, a w uroczystości uczestniczyły inne gwiazdy z polskiego show-biznesu.

Zobacz także: Gosia Andrzejewicz w jury Mister Polski.

Podczas finałowej gali na scenie mogliśmy zobaczyć wielu przystojnych i utalentowanych mężczyzn, wyłonionych spośród 240 kandydatów. Na scenie zaprezentowało się ostatecznie 28 panów, a każdy z nich miał ochotę zgarnąć tytuł tego najprzystojniejszego. Podczas pokazów robili co mogli, aby zaimponować jury, a konkurencja była spora. Ostatecznie jury zdecydowało, że Misterem Polski 2019 został Daniel Borzewski, który dumnie odebrał tytuł.

Kim jest Daniel Borzewski?

Zwycięzca ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Na co dzień związany jest z grupą taneczną Volt Agustina Egurroli i jak przyznaje, taniec jest jego największą pasją. Współpracował przy wielkich produkcjach takich jak Taniec z Gwiazdami, czy program Dance, dance, dance. Tańczył także na corocznych imprezach sylwestrowych i różnych festiwalach. Często zobaczyć go też możemy w teledyskach, gdzie prezentuje swój wielki talent taneczny. Jak przyznaje Daniel, dodatkowo zajmuje się poprowadzeniem social mediów grupy tanecznej Volt oraz stronami internetowymi agencji tanecznej i Agustina Egurroli.

Poza koroną Mistera Daniel ma szanse zaistnieć w polskim show-biznesie. Poprzedni zwycięzcy Rafał Maślak czy Jakub Kucner wciąż rozwijają swoje kariery na ekranie znanych polskich seriali M jak Miłość czy Na sygnale. Również Rafał Jonkisz nie daje o sobie zapomnieć i ostatnio miał okazję wystąpić w ostatniej edycji programu Agent Gwiazdy.

Czy Mister Polski 2019 wykorzysta swoją szansę i jak jego poprzednicy będzie brylował na ściankach? Przekonamy się zapewne niebawem.

Serdecznie gratulujemy Danielowi tytułu Mistera Polski 2019!

źródło: Instagram Miss Polski/Instagram Daniel Borzewski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej