Połącz się z nami

Daniel Majewski: [wiek, Deynn, rodzice, firma, Instagram]

Opisy gwiazd

Daniel Majewski: [wiek, Deynn, rodzice, firma, Instagram]

Daniel Majewski jest zdecydowanie znany wszystkim posiadaczom konta na Instagramie, czy Youtube. Razem z Deynn tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Liczba ich fanów jest bardzo wysoka, chociaż był moment, że zostali zdani niemal tylko na siebie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Daniel Majewski: wiek

Daniel obchodzi swoje urodziny 11 listopada, ma 27 lat. Pochodzi z Wrocławia i tam też dorastał. Ze względu na namowy ze strony rodziny, zdecydował się na studia prawnicze, których nie skończył, mimo, że radził sobie na nich całkiem dobrze. Jak mówi teraz, nie żałuje tej decyzji i jest szczęśliwym człowiekiem. Realizuje się zawodowo, zwiedza różne zakątki świata i ciężko pracuje nad spekakularną sylwetką.

Daniel Majewski i Deynn

Marita Surma Majewska to jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej aktywność w sieci śledzą miliony użytkowników portali społecznościowych. Ich znajomość zaczęła się od koleżeństwa, chociaż od razu oboje czuli do siebie coś więcej. Zdecydowali się na związek, a niedługo potem na zaręczyny. Ich ślub odbył się w tajemnicy, ponieważ w tym czasie ukrywali się z powodu na aferę, która wybuchła w związku z siostrami Marity.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@iammajewski)

Daniel Majewski: firma

Mężczyzna twierdzi, że zamiłowanie do biznesu ma już od nastoletnich lat. Wraz z kolegami próbował swoich sił, między innymi prowadząc firmę organizująca imprezy. Aktualnie jest menagerem swojej partnerki i prężnie prowadzi fundację Unicorn, której razem z Surmą są właścicielami. Podkreślają, że pieniądze zebrane na cela charytatywne docierają do wybranych organizacji, a oni nie czerpią z tego żadnych korzyści.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez (@iammajewski)

Daniel Majewski: rodzice

Nauczeni nieprzyjemnymi doświadczeniami z przeszłości, Majewscy bardziej dbają o prywatność swoją i swoich najbliższych. Wiadomo, że Daniel nie jest jedynakiem. Ma młodszą siostrę Agatę. Ponadto, serca jego fanów podbiła babcia Danusia, która chętnie pokazuje się na jego profilach społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez (@iammajewski)

Daniel Majewski: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @iammajewski. Tam jego aktywność śledzi ponad 766 tysięcy użytkowników. Oprócz tego, znajdziemy go na Twitterze i Youtube, gdzie zamieszcza liczne filmy z podróży, ale także życia codziennego.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony prz(@iammajewski)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry