Połącz się z nami

Deynn szczerze o kryzysie z Majewskim – wyznała całą prawdę! Co dalej z małżeństwem?

Marita i Daniel Majewscy

Z życia gwiazd

Deynn szczerze o kryzysie z Majewskim – wyznała całą prawdę! Co dalej z małżeństwem?

O Deynn i Danielu Majewski jest wyjątkowo głośno w ostatnim czasie. Wszystko za sprawą dołączenia Daniela do federacji Fame MMA, a także wielkim kryzysie w ich małżeństwie. Po wielu pytaniach fanów, Marita zabrała głos i opowiedziała o trudnym czasie, który przeżywa z mężem.

Kilka słów o Majewskich

Deynn, a właściwie Marita Surma-Majewska to jedna z pierwszych blogerek modowych w naszym kraju. Swoją działalność w sieci rozpoczęła wiele lat temu i przez lata sukcesywnie wspięła się na kolejne szczeble kariery. Na swoim koncie ma mnóstwo współprac ze znanymi markami, a ponadto prowadzi własną, zajmującą się produkcją i sprzedażą odżywek, białek i suplementów diety All Deynn.

Zobacz także: Marita zmieniła fryzurę – co za metamorfoza!

Jeśli chodzi o życie prywatne, Marita od lat tworzy małżeństwo z Danielem Majewskim, który jest również jej menadżerem. Daniel przed związkiem z Maritą był trenerem personalnym, a w szeroko pojętej branży fitness działa od lat po dziś dzień.

Mejewscy

Deynn opowiedziała o kryzysie w związku

Wierni fani Majewskich od pewnego czasu podejrzewali, że w ich małżeństwie nie układa się najlepiej. Marita zrezygnowała z aktywności w sieci, a ponadto oboje spędzali sporo czasu osobno. Wielkim zaskoczeniem okazała się jednak ostatnia gale Fame MMA, podczas której ogłoszono nowego członka federacji – Daniela Majewskiego.

Zobacz także: Daniel Majewski nowym członkiem federacji Fame MMA

Wówczas Daniel prosto z oktagonu wyznał miłość Maricie, która odpowiedziała mu serduszkiem ułożonym z dłoni.

Marita i Daniel z pieskiem

W odpowiedzi na masę pytań, Deynn postanowiła zabrał głos w sprawie. Przyznała, że wraz z Danielem przeżywają kryzys. Marita dodała, że w ostatnim czasie wraz z mężem unikali siebie, a każde spotkanie kończyło się awanturą. Co więcej, para ustaliła już szczegóły związane z rozwodem, a Deynn rozpoczęła szukanie mieszkania. O szczegółach związanych z trudnymi chwilami w związku, blogerka opowiedziała za pośrednictwem Instagrama.

„Ta sytuacja nie była żartem. Po ponad pięciu latach związku mieliśmy prawdziwy kryzys (…). W pewnym momencie przestało nam się nawet chcieć kłócić, woleliśmy się mijać i mieć w siebie wyje*ane. Maksymalne wypalenie” – czytamy w oświadczeniu Marity.

W dalszej części oświadczenia dowiadujemy się, że Marita nie wiedziała o przyjęciu Daniela do Fame MMA. Zorientowała się dopiero, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie męża z Wojtkiem Golą. Mimo kryzysu, Deynn postanowiła pojawić się na gali i zająć pierwsze miejsce pod oktagonem. To właśnie wtedy poczuła motylki w brzuchu i postanowiła zawalczyć o swoje małżeństwo.

„Na nowo poczułam motylki w brzuchu jak na początku związku. Po gali poszliśmy wspólnie na imprezę, całą niedzielę spędziliśmy w łóżku, przytulając się i rozmawiając o przyszłości (…) miłość taka jak nasza zdarza się bardzo rzadko i dopóki jest cień szansy, to trzeba o nią walczyć” – czytamy.

Pełną treść oświadczenia Marity możecie zobaczyć poniżej:

Marita o kryzysie w związku
Marita chce walczyć o związek
Plany na przyszłość Marity i Daniela

Trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie!

źródło: Instagram Marity Surmy-Majewskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry