„Love Island 6”: Jeden z uczestników kłamie? Daniel naprawdę ma dziewczynę poza programem?

21 września 2022
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Love Island po przeparowaniu Karlina Gilon zwróciła się do islandersów, że nie wszyscy są szczerze i mówią prawdę. Widzowie od razu zaczęli spekulować, co mogła mieć na myśli. Czyżby plotki o tym, że Daniel ma dziewczynę poza programem, mogły się potwierdzić?

W programie Love Island dzieje się naprawdę sporo. Uczestnicy poznają się z każdym dniem coraz bardziej i choć u niektórych uczucie kwitnie, tak niektóre pary zaczynają mieć małe wątpliwości.

Sasha nie ukrywa, że Wiki jest w jego typie. Podczas rozmowy z Insladerką, zasiał w jej głowie ziarno niepewności. Nowy uczestnik zapytał, czy wszystko jest u nich w porządku, gdyż ma wrażenie, że ich para jest za bardzo wyciszona. Sasha zasugerował, że może za mocno weszli w rutynę i być może Wiki potrzebuje w związku innych bodźców.

Zobacz także: Wiadomo już, kiedy finał Love Island 6. Gilon zdradziła dokładną datę

Partnerka Sebastiana zaczęła się nad tym zastanawiać:

„Ale te jego słowa dały mi trochę do myślenia, trochę zamieszał w mojej głowie” – mówiła Wiki do dziewczyn.

Ostatecznie, gdy wieczorem Karolina Gilon pojawiła się w willi i ogłosiła przeparowanie, wybór par nikogo nie zaskoczył. Tym razem wybierały dziewczyny. Sara wybrała Kamila, Wiktoria Sebastiana, Wero Kubę, Paula Pawła, a Roksana nie chcąc rozbijać żadnego związku, sparowała się z Sashą, licząc na to, że oni także będą mieli okazję jeszcze kogoś poznać w programie.

Daniel z Love Island ma dziewczynę?

Po przeparowaniu, gdy wszystko wskazywało na to, że nic więcej się już nie wydarzy, niespodziewanie Karolina Gilon zwróciła się do uczestników. Prowadząca podkreśliła, że nie wszyscy mówią prawdę, która ostatecznie wyjdzie na jaw.

„Pięknie razem wyglądacie i dobrze się bawicie, ale nie zawsze mówicie prawdę. A prawda będzie wam niezbędna do szczęścia, zawsze się obroni i zawsze wyjdzie na jaw”- powiedziała prowadząca

Chociaż nie wiadomo było, co Karolina Gilon miała na myśli, zarzucając wyspiarzom nieszczerość, internauci zaczęli snuć własne teorie.

Jedną z nich, która powróciła „na tapetę”, był rzekomy związek Daniela. Od pewnego czasu w sieci pojawiało się coraz więcej komentarzy sugerujących, że mężczyzna zgłosił się do programu, tak naprawdę będąc w związku z inną kobietą.

„Daniel coś chyba kręci… Widać było po Jego reakcji na to co powiedziała Karolina.”

„Najbardziej dał coś po sobie poznać Daniel , zdenerwował się i speszył . Ludzie tu piszą ,że on ma kobietę w Brazylii ?”

„Daniel chwilę przed programem dodawał na relację zdjęcia z dziewczyną a teraz w programie nieźle gra” – komentują internauci

Czy informacje te już wkrótce się potwierdzą?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej