Daniela Szewczyk: [wiek, związek, miss, Instagram]

13 maja 2022
Przez: : J.J

Daniela Szewczyk zawalczy o tytuł Miss Polonia 2021. Sprawdźmy, co więcej wiadomo na temat pięknej i niezwykle atrakcyjnej finalistki konkursu piękności zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym.

Daniela Szewczyk: wiek

Daniela Szewczyk ma 21 lat i 173 cm wzrostu.

Finalistka konkursu piękności Miss Polonia ma wiele zajęć. Od dziecka zajmuje się malarstwem sztalugowym na płótnie. Daniela nie tylko tworzy obrazy na indywidualne zamówienia oraz regularnie wystawia je na aukcje charytatywne. Oprócz malarstwa działa w branży modelingu. Jej pasją jest sport. Przez 4 lata trenowała siatkówkę, a przez ponad 10 lat taniec mażoretkowy. Daniela jest również wielką fanką podróży. Świat poznaje od pierwszego roku życia. Zwiedziła już wiele miejsc na całym świecie. Najbardziej jednak urzekły ją Stany Zjednoczone oraz Meksyk.

Obecnie jest studentką kosmetologii, a dokładnie ostatniego już roku. Wybór kierunku nie był przypadkowy – Daniela uwielbia makijaże oraz stylizacje. Po obronie pracy planuje rozpocząć studia na Akademii Sztuk Pięknych.

Danielę mogliście niejednokrotnie widzieć na różnych wydarzeniach sportowych – jest Ring Girl.

Zobacz także: Kim jest Maria Wójcik – finalistka Miss Polonia 2021?

Daniela Szewczyk: partner

Przeglądając profil Danieli natraficie na zdjęcia z ukochanym, co oznacza, że serce modelki jest już zajęte. Dziewczyna chętnie udostępnia zdjęcia z partnerem z romantycznych wyjazdów, zwykłej codzienności bądź chwil tylko we dwoje.

Daniela Szewczyk
Daniela Szewczyk z partnerem

Daniela Szewczyk: Miss Polonia 2021

Szewczyk Daniela to jedna z finalistek, która już niedługo powalczy o tytuł Miss Polonia 2021. Czy uda jej się zdobyć prestiżowy tytuł? To okaże się już niebawem. Dlaczego Daniela zgłosiła się do udziału w wyborach? Jak sama przyznała, umożliwiłoby jej to realizację i rozwijanie pasji na większą skalę:

Tytuł Miss Polonia umożliwiłby mi realizację i rozwijanie mojej największej pasji jaką jest malarstwo, mogłabym pokazać większej ilości odbiorcom, jak wygląda życie malarki. Jak oddziaływuje na człowieka ,jak pomaga w różnych sferach życiowych. W smutku ,złości. Chciałabym organizować warsztaty malarskie dla kobiet, które chciałyby malować ,aby podzielić się swoimi umiejętnościami, także dla kobiet w depresji, chcących podbudować swoją samoocenę (pokazanie jak można wylać swoje smutki i żale na płótno) zdobyć nowe umiejętności i motywacje oraz wyjść z warsztatów szczęśliwszym.” – czytamy na oficjalnej stronie wyborów Miss

Daniela Szewczyk: Instagram

Modelkę znajdziecie pod nazwą @danielaszewczyk. Dziewczyna dzieli się obserwującymi ją osobami przeróżnymi zdjęciami i wpisami. Pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie, udostępnia fotki z dalekich i egzotycznych wakacji oraz profesjonalne zdjęcia z sesji fotograficznych.

Źródło: Instagram Danieli Szewczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz