Danny Ferreri: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

24 września 2021
Przez: : KS

Danny Ferreri to jeden z twórców internetowych, którzy swoich sił zdecydowali się spróbować w amatorskich sportach walki. Wiele osób zastanawia się, co spowodowało, że stał się słany oraz ile zdradził w sieci na temat swojego życia prywatnego. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Danny Ferreri: wiek

Kiedy tylko media obiegła wiadomość, że Danny zawalczy na gali Fame MMA 11, wielu internautów zaczęło szukać informacji na jego temat. W sieci udało nam się dowiedzieć, że twórca internetowy urodził się 25 stycznia 1995 roku. Co za tym idzie, ma na chwilę obecną 26 lat.

Jak nie trudno się domyślić patrząc na jego nazwisko, 26-latek ma pochodzenie polsko-włoskie. Jednakże, na świat przyszedł w Bielsku-Białej. Co ciekawe, w przeszłości miał wiele do czynienia ze spotem. Mianowicie, trenował piłkę nożną, a na boisku występował na pozycji napastnika.

Okazuje się, że niegdyś partnerką Dannego był prezenterka telewizyjna i DJ-ka Ola Ciupa. Jednakże, na przestrzeni czasu ich drogi ostatecznie się rozeszły.

Zobacz także: Co wiemy o Popo, który zadebiutuje na Fame MMA 11?

Danny Ferreri: kariera

Ferreri popularność w sieci zyskał za sprawą filmów publikowanych na swoim kanale na Youtube. Większość z nich miała humorystyczny wydźwięk i opierała się na parodiowaniu innych. W niedługim czasie od powstania pomysłu, chłopak mógł cieszyć się dobrymi zasięgami i popularnością wśród internautów.

Oprócz tego, Danny był prowadzącym w programie Fame czy Shame, którego poszczególne odcinki pojawiały się na jednej z platform streamingowych. Pierwszy z odcinków miał swoją premierę w czerwcu 2000 roku.

Danny Ferreri Fame MMA
Danny Ferreri zadebiutuje na Fame MMA 11

Danny Ferreri: Fame MMA

26-latek podjął się niełatwego zadania. Bowiem na 12 dni przed walką zdecydował się zawalczyć podczas gali Fame MMA 11. Jego przeciwnikiem będzie Sylwester Wardęga. Przywódca internetowej Watahy ma za sobą debiut w oktagonie, czego nie można powiedzieć o Dannym.

Gala Fame MMA 11 odbędzie się 2 października 2021 na Arenie Gliwice.

Danny Ferreri: Instagram

Ferreri prowadzi swój profil  na Instagramie pod nazwą @danny.ferreri. Aktualnie jego aktywność śledzi tam ponad 191 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz