Piotr ,,Popo’’ Węgrzyn: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

24 września 2021
Przez: : KS

Popo, a właściwie Piotr Węgrzyn to jeden z twórców internetowych, którzy zdecydowali się zadebiutować w oktagonie. Streamer zasilił szeregi zawodników federacji Fame MMA, a swoją pierwszą walkę stoczy już niebawem. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Popo: wiek

Okazuje się, że Piotr Węgrzyn nie jest znany wszystkim miłośnikom amatorskich walk w federacji Fame MMA, ponieważ wielu z nich szuka w sieci informacji na jego temat. Okazuje się, że młody twórca internetowy urodził się w 2000 roku, w związku z tym, na chwilę obecną ma 21 lat.

W niektórych wywiadach, chłopak powtarzał, że jego rodzinną miejscowością jest Mielec, jednakże, na co dzień mieszka w Warszawie. Dużo czasu poświęca na streamy, na których wraz z widzami porusza interesujące ich tematy.

Popo Piotr Węgrzyn
Kim jest Popo z Xayo Industries?

Zobacz także: Kim jest Mixer, były członek Ekipy?

Popo: Xayoo

Piotr Węgrzyn należy do grupy streamerów założonej przez twórcę internetowego działającego pod pseudonimem Xayoo. Nie da się ukryć, że przez wielu internautów są uznawani za najbardziej rozpoznawalne osoby w tej branży.

Xayoo Industries to ekipa, która przyniosła rozpoznawalność Węgrzynowi. Trzeba przyznać, że ich grupa rozrasta się w naprawdę szybkim tempie. Prócz samego założyciela i Popo należy tam między innymi Japczan, który niedawno także zadebiutował w oktagonie.

Zarówno całe Xayoo Insustries, jak i poszczególni członkowie grupy cieszą się dużą popularnością na serwisach streamingowych.

Popo: Fame MMA

Fame MMA 11 zbliża się wielkimi krokami. Tym razem gala odbędzie się 2 października 2021 roku w Aranie Gliwice. Karta walk zapowiada się naprawdę ekscytująco. Piotr Węgrzyn w oktagonie zadebiutuje w walce z Mikołajem Magdziarzem, znanym także jako Mixer. Dla byłego członka Ekipy to również pierwsze starcie w Fame MMA.

Popo: Instagram

Członek Xayoo Industries prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @popo_667. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 166 tysięcy użytkowników. Oprócz tego, twórca cieszy się dużą popularnością Twitchu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz